VR paintball Praha

Virtuální realita vám přináší nový zážitek paintballu! Připravte se na akci plnou adrenalinu a napětí. S haptickou technologií vesty budete cítit každý zásah, aniž byste se obávali modřin a následných podlitin. V ruce budete držet realistickou repliku paintballové zbraně vytisknuté na 3D tiskárně, takže se budete cítit jako byste stříleli z opravdové zbraně. Hrát můžete ve 4 až 8 osobách! Slibujeme, že se nebudete nudit, o akci nebude nouze! Překvapeni budete jak je tato technologie skvěle propracovaná. To potvrzují i recenze spokojených zákazníků, které naleznete níže. Více o VR paintballu v Praze


Jak VR paintball v Praze probíhá?

paintball ve virtuální realitě Praha

Těšte se na parádních 30 minut, během nichž si vyzkoušíte 2 rozehřívací kola a další 3 kola plné napětí. Můžete hrát v týmu nebo sami proti sobě, v závislosti na vaší volbě. Vybírat můžete ze tří herních režimů:

  • Deathmatch: rychlá akce, kde je cílem eliminovat co nejvíce protivníků. Neztrácejte čas!
  • Elimination mode: týmová akce, kde se musíte rychle zorientovat v mapě a chránit se před útoky protivníků. Vyhrává ten tým, který zůstane ve hře jako poslední.
  • Goal Tower: týmová hra, kde získáváte body i sami za sebe. Cílem je získat nejvíc bodů, sbíráním svítící věže. Kdo ji získá, vyhrává!

Paintball

Líbit by se také mohla klasická varianta paintballu!

Pokud Vás virtuální realita neláká, můžete si stále zahrát klasickou verzi při které se reálně zašpiníte a to na paintballovém hřišti v Praze a Benešově!


Chcete VR paintball Praha věnovat jako dárek?

Paintball ve virtuální realitě je skvělý dárek pro všechny, kteří chtějí strávit akční a adrenalinové odpoledne s přáteli. Vyzkouší si taktiku, spolupráci a přesnost v této populární hře plné zábavy. Platnost poukazu je minimálně 12 měsíců tudíž bude mít obdarovaný dostatek času vybrat s přáteli vhodný termín. To zní skvěle že?


Láká Vás střelba z pistole, revolveru či samopalu?

Zážitková střelba Brno

V Praze kromě paintballu můžete vyzkoušet nejrůznější zbraně! To všechno navíc v různých balíčcích. My doporučujeme střelecký balíček Exclusive, kde se můžete těšit na pistole o různých rážích značky CZ a Glock. Vyzkoušíte si také revolver 357 Magnum a samopal CZ Scorpion Evo 3S1.


Jaké jsou recenze na paintball?

Vždy jsem se smál lidem s nasazenými VR brýlemi, jaké dělají směšné pohyby v prázdném prostoru. Z toho důvodu jsem k tomu darovanému zážitku přistupoval zdrženlivě. Ale musím říci, že to byla výborná zábava, kterou si jistě zopakuji. Hlavně, kromě brýlí, nebylo nic speciálního, jako např. zmiňovaná haptická vesta, na sobě potřeba nosit. Děkujeme provozovateli za prodloužení času zážitku. I tak to uteklo jako voda. Milan V., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

VR Paintball Praha – Půjdete do toho?