Paintball Praha 🔫

Když si zarezervujete paintballové hřiště v Praze, můžete se těšit na několik hodin zábavy a napětí. Hra se odehrává v zajímavém a realistickém prostředí, které napomáhá tomu, aby si hráči užili co největší zážitek. Navíc můžete vybírat z různých variant hry, které přinášejí nové výzvy a napětí. Budete hrát na týmy nebo všichni proti všem? Po skončení hry budete plni adrenalinu a společných zážitků, které vám zaručeně utkví v paměti. Paintball v Praze je vhodný pro všechny, kteří mají alespoň 12 let a touží po zábavě a adrenalinovém zážitku. Ať už si chcete vyzkoušet týmovou spolupráci nebo si vyzkoušet své střelecké schopnosti, paintball v Praze je pro vás tou správnou volbou. Více o paintballu Praha


Jak paintball v Praze probíhá?

Po krátké instruktáži obdržíte potřebné vybavení včetně paintballové zbraně a ochranného oblečení. Každý hráč má neomezený počet kuliček, tudíž nebudete ničím limitování a užijete si opravdu hodně zábavy. Poté co se všichni připravíte, můžete si vybrat, zda si zahrajete na týmy nebo si zkusíte zahrát každý proti všem. Doporučujeme vzít si vhodné oblečení, které si můžete ušpinit.


Líbit by se také mohl VR paintball v Praze!

paintball ve virtuální realitě Praha

V herní aréně dostanete vesty s haptickou technologií, abyste pocítili každý zásah, bez bolesti a následného barvení. Máte k dispozici 3D tisknuté repliky zbraní, které jsou realistické a umožní vám skvělý zážitek ze střelby. Můžete si zvolit z 3 herních režimů: Deathmatch, Elimination Mode a Goal Tower, a hrát ve skupinách o velikosti 4, 6 nebo 8 lidí. Čím více hráčů, tím větší zábavu si užijete! My doporučujeme režim Deathmatch!


Chcete klasický paintball věnovat jako dárek?

Paintball je skvělý dárek pro všechny, kteří chtějí strávit akční a adrenalinové odpoledne s přáteli. Vyzkouší si taktiku, spolupráci a přesnost v této populární hře plné zábavy. Platnost poukazu je minimálně 12 měsíců tudíž bude mít obdarovaný dostatek času vybrat s přáteli vhodný termín. To zní skvěle že?


Láká Vás střelba z pistole, brokovnice či samopalu?

Zážitková střelba Brno

V Praze kromě paintballu můžete vyzkoušet nejrůznější zbraně! To všechno navíc v různých balíčcích. My doporučujeme střelecký balíček Exclusive, kde se můžete těšit na pistole o různých rážích značky CZ a Glock. Vyzkoušíte si také revolver 357 Magnum a samopal CZ Scorpion Evo 3S1.


Jaké jsou recenze na paintball?

Bylo to super, byli jsme maximálně spokojeni. Zuzana C., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Paintball Praha – Půjdete do toho?