Zážitková střelba Praha ⚡

Zážitková střelba Praha na kryté střelnici je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí zažít adrenalinem nabitý zážitek. A to bez toho, aby měli zbrojní průkaz a vlastní zbraň. Krytá střelnice nabízí možnost si vyzkoušet několik různých zbraní a to v bezpečném prostředí pod dohledem zkušeného instruktora. Těšit se můžete na širokou nabídku různých zbraní, které si můžete vyzkoušet. Mezi nejoblíbenější patří revolver, „devítka“ nebo samopal Škorpion. Zážitková střelba na kryté střelnici je ideálním způsobem, jak si užít adrenalinový zážitek a vyzkoušet si střílení z různých zbraní. Navíc je to skvělý způsob, jak strávit volný čas s přáteli nebo rodinou. Tak neváhejte a vyzkoušejte si to! Více o střelbě v Praze


Jak tento střelecký zážitek v Praze probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby

Před začátkem střelby vás instruktoři důkladně seznámí s bezpečnostními pravidly a správným ovládáním zbraní, aby byla zajištěna maximální bezpečnost během celé akce. Po této úvodní přípravě se můžete pustit do samotné střelby, avšak je důležité udržovat plnou koncentraci a dodržovat pokyny instruktorů. Ti vás budou provázet celou akcí a poskytnou vám rady a tipy na správné zamíření a bezpečnou manipulaci se zbraní.

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Prahy daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice ve Středočeském kraji, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitková střelba je vhodná pro pro muže i ženy starší 18 let. Zbrojní průkaz není vyžadován, budete v péči zkušeného instruktora.


Líbit by se Vám také mohl skupinový paintball!

Paintball Praha

Paintball Praha je dokonalým dárkem pro všechny, kdo mají rádi střílečky a chtějí si vyzkoušet své schopnosti a odolnost. Můžete také obdarovat celou partu přátel a vyzkoušet si týmovou spolupráci. Hra se odehrává v přírodě nebo ve virtuální realitě a nabízí týmovou hru nebo každý proti všem. Půjdete do toho?


Jaké střelecké balíčky jsou k dispozici?

Na výběr máte ze dvou balíčků – základním a Exclusive. V rámci základního balíčku vyzkoušíte různé pistolové ráže od malorážky po 45ACP a revolver 357 Magnum. Celkem se můžete těšit na 40 výstřelů. Balíček Exclusive zahrnuje různé pistole o různých rážích značky CZ a Glock. Vyzkoušíte si také revolver 357 Magnum a samopal CZ Scorpion Evo 3S1. Připraveno bude 66 nábojů. Rozhodně se tak nudit nebudete!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba nabízí nejen sportovní zážitek, ale také adrenalinovou a emotivní jízdu, která může poskytnout nezapomenutelný zážitek. Je to skvělý dárek, který může rozptýlit monotónii každodenního života a poskytnout zábavu, která zůstane v paměti. Díky širokému výběru zbraní můžete darovat svým blízkým originální zážitek, který jim umožní objevovat něco nového a vzrušujícího. Pokud váháte, který balíček vybrat, doporučujeme zvolit balíček Exclusive, kterým nemůžete šlápnout vedle.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Krásný den přeji, ano, střelba byla zážitkem. Vše klaplo nádherně, pánové jsou příjemní , užila jsem si to!!! Oceňuji i jistý důraz a důslednost od pánů na střelnici. Jedná se o zbraně a lidé jsou „rošťáci“!!! Přeji vše krásné a děkuji. Miroslava K., hodnocení: 5/5

Naprostá spokojenost jak s nabídkou zbraní tak i s odborným vedením zkušeného instruktora, který byl fakt borec!!!!! Do budoucna uvažuji o dalších návštěvách této střelnici. Díky moc. Tomáš R., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Praha – Půjdete do toho?