Paintball Benešov (Středočeský kraj)

Paintball Benešov představuje skvělý dárek pro všechny fanoušky stříleček, kteří chtějí vyzkoušet své schopnosti a vytrvalost. Navíc můžete obdarovat své přátele a užít si týmovou spolupráci v přírodě, kde si můžete zahrát hru tým proti týmu nebo každý sám proti všem. Každý účastník obdrží paintballovou zbraň a ochranné oblečení, což vám zajistí skvělý adrenalinový zážitek a probudí v každém vojáka. Bez ohledu na to, zda se chcete vyzkoušet v týmové spolupráci nebo zlepšit své střelecké schopnosti, paintball v Benešově je tou správnou volbou. Více o paintballu v Benešově


Jak paintball v Benešově probíhá?

Paintball Benešov

V Benešově probíhá hra na venkovním hřišti a trvá až 4 hodiny. Ideální je pro skupiny o velikosti 8 až 10 osob. Po krátkém seznámení s pravidly hry obdrží každý hráč potřebné vybavení a 100 kuliček na start. Pokud by hráči chtěli mít více kuliček k dispozici, mohou si je dokoupit na místě. Celý průběh hry závisí na hráčích samotných, kteří si mohou vybrat, zda budou hrát na týmy nebo každý proti všem. Je vhodné mít na sobě oblečení, které se může ušpinit. Důležité je mít na paměti, že paintball je vhodný pouze pro osoby starší 12 let.


Chcete paintball Benešov věnovat jako dárek?

Paintball je skvělý dárek pro všechny, kteří chtějí strávit akční a adrenalinové odpoledne s přáteli. Vyzkouší si taktiku, spolupráci a přesnost v této populární hře plné zábavy. Platnost poukazu je minimálně 12 měsíců tudíž bude mít obdarovaný dostatek času vybrat s přáteli vhodný termín. Nezní to skvěle?


Jaké jsou recenze na paintball?

Bylo to super, byli jsme maximálně spokojeni. Zuzana C., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Paintball Benešov u Prahy – Půjdete do toho?