Kurz sebeobrany Brno

Znáte postup, když se dostanete do situace, kdy Vás někdo pronásleduje na ulici? A jak zareagovat, pokud vás někdo ohrožuje nožem? Ideální je samozřejmě pokusit se s útočníkem rozumně domluvit, aniž by došlo k násilí. Ale co kdyby útočník napadl nebo obtěžoval vaše děti? Právě v takových okamžicích je klíčové mít znalosti a dovednosti sebeobrany. Kurz sebeobrany v Brně nabízí právě tyto klíčové dovednosti. I nejzapřisáhlejší pacifisti se zde naučí různé techniky sebeobrany, které jim mohou zachránit život v nečekaných situacích. Tyto kurzy nejsou určeny pouze pro bojovníky, jsou pro každého, kdo touží po připravenosti a bezpečnosti v životě. Přemýšlíte o účasti? Více o kurzu sebeobrany v Brně


Jak kurz sebeobrany probíhá?

Naučíte se reagovat v různých krizových scénářích a získáte strategie, jak předejít nebezpečným situacím a jak se chovat, pokud k nim dojde. Po absolvování kurzu budete mít přesné povědomí o tom, jak se zachovat v nebezpečných okamžicích, a získáte odvahu, sebevědomí a motivaci k posílení své fyzické kondice. Systém sebeobrany SORUDO využívá praktické a efektivní techniky, které lze rychle osvojit. Nejde o zdlouhavý trénink každého pohybu, ale o praktický cvičení v reálném tempu a prostředí. Stále se však vyvíjí na základě nových poznatků z výzkumu, statistik a testů, aby vám poskytl ty nejlepší a nejaktuálnější znalosti sebeobrany. Kurzy sebeobrany probíhají i v Praze a Hradci Králové. Na výběr máte z minikurzu, který trvá pouze dvě hodiny, nebo z komplexního kurzu sebeobrany, který vám poskytne 21 hodinový trénink pod vedením profesionálů. V Brně je však k dispozici více variant.

Zážitková střelba Mokrá-Horákov

V Brně máte možnost zúčastnit se kurzu sebeobrany se střelnou zbraní (pouze pro držitele zbrojního průkazu a zbraně), kurzu sebeobrany proti noži (vhodné spíše pro pokročilé) nebo kurzu sebeobrany pro ženy, který je vhodný bez ohledu na věk či fyzickou kondici. Nebuďte bezbranní, naučte se chránit sebe i své blízké! Více o kurzu sebeobrany v Brně


Hledáte spíše něco jiného?

Zážitková střelba Žďár nad Sázavou

Pokud hledáte zážitek s vůní střelného prachu, doporučit můžeme zážitkovou střelbu z různých zbraních na více místech v ČR! Líbit by se také mohl akční trénink SWAT v Milovicích. Popřípadě můžeme doporučit o něco klidnější střelbu z kuše či lukostřelbu. Co tedy vyberete?


Kurz sebeobrany Brno – Půjdete do toho?

Kurz sebeobrany v Brně Vám poskytne právě tyto klíčové dovednosti. I zapřisáhlý pacifista se zde naučí různé techniky sebeobrany, které ho dokážou ochránit v nečekaných situacích. Tyto kurzy nejsou jen pro bojovníky, jsou pro každého, kdo si přeje být připravený a bezpečný ve svém životě. Půjdete do toho?