Kurz sebeobrany Hradec Králové


Víte, jak reagovat, když se dostanete do situace, kdy vás někdo pronásleduje na ulici? A co dělat, když se ocitnete v situaci, kdy vás někdo hrozí nožem? Nejlepší scénář je samozřejmě pokusit se s útočníkem rozumně domluvit, aniž by došlo k násilí. Ale co když se útočník obrátí proti vašim dětem? V takových chvílích je klíčové mít znalosti a dovednosti sebeobrany. Kurz sebeobrany v Hradci Králové vám poskytne právě tyto klíčové dovednosti. Dokonce i ti, kdo jsou pevnými stoupenci míru, se zde naučí různé techniky sebeobrany, které je mohou ochránit v nečekaných situacích. Tyto kurzy nejsou určeny pouze pro bojovníky, jsou pro každého, kdo si přeje být připravený a cítit se bezpečně ve svém životě. Více o kurzu sebeobrany v Hradci Králové


Jak kurz sebeobrany probíhá?

Kurz sebeobrany Hradec Králové

Kurzy sebeobrany probíhají i v Praze a Brně. Na výběr máte z minikurzu, který trvá pouze dvě hodiny, nebo z komplexního kurzu sebeobrany, který vám poskytne 21 hodinový trénink pod vedením profesionálů. V Brně pak máte možnost zúčastnit se kurzu sebeobrany se střelnou zbraní (pouze pro držitele zbrojního průkazu a zbraně), kurzu sebeobrany proti noži (vhodné pro pokročilé) nebo kurzu sebeobrany pro ženy, který je vhodný bez ohledu na věk či fyzickou kondici. Nebuďte bezbranní, naučte se chránit sebe i své blízké.


Hledáte spíše něco jiného?

Zážitková střelba Žďár nad Sázavou

Pokud hledáte zážitek s vůní střelného prachu, doporučit můžeme zážitkovou střelbu z různých zbraních na více místech v ČR! Líbit by se také mohl akční trénink SWAT v Milovicích. Popřípadě můžeme doporučit o něco klidnější střelbu z kuše či lukostřelbu. Co tedy vyberete?


Kurz sebeobrany Hradec Králové – Půjdete do toho?

Kurz sebeobrany v Hradci Králové Vám poskytne právě tyto klíčové dovednosti. I zapřisáhlý pacifista se zde naučí různé techniky sebeobrany, které ho dokážou ochránit v nečekaných situacích. Tyto kurzy nejsou jen pro bojovníky, jsou pro každého, kdo si přeje být připravený a bezpečný ve svém životě. Půjdete do toho?