Kurz sebeobrany Praha

Víte, co udělat, když se ocitnete v situaci, kdy vás někdo pronásleduje na ulici? A jak reagovat, když vás někdo ohrožuje nožem? Ideálním scénářem je samozřejmě rozumně se domluvit s útočníkem bez použití jakéhokoliv násilí. Ale co kdyby útočník napadl nebo obtěžoval vaše děti? V takových chvílích je důležité mít znalosti a dovednosti sebeobrany. Kurz sebeobrany v Praze Vám poskytne právě tyto klíčové dovednosti. I zapřisáhlý pacifista se zde naučí různé techniky sebeobrany, které ho dokážou ochránit v nečekaných situacích. Tyto kurzy nejsou jen pro bojovníky, jsou pro každého, kdo si přeje být připravený a bezpečný ve svém životě. Více o kurzu sebeobrany v Praze


Jak kurz sebeobrany probíhá?

Naučíte se chovat v různých krizových situacích a získáte návod, jak předcházet nebezpečným situacím a jak jednat, když už k nim dojde. Po absolvování kurzu budete přesně vědět, jak se zachovat v nebezpečných situacích, získáte potřebnou dávku odvahy a sebevědomí a motivaci k zlepšení fyzické kondice. Systém sebeobrany SORUDO je založen na praktických a efektivních technikách, které lze rychle osvojit. Nejde o zdlouhavé pilování každého pohybu, ale o trénink v reálné rychlosti a v reálném prostředí. Neustále se však vyvíjí na základě výzkumu, statistik a vlastních testů, aby vám poskytl co nejlepší a nejaktuálnější znalosti sebeobrany.

Kurz sebeobrany Praha

Kurzy sebeobrany probíhají také v Hradci Králové a Brně. Na výběr máte z minikurzu, který trvá pouze dvě hodiny, nebo z komplexního kurzu sebeobrany, který vám poskytne 21 hodinový trénink pod vedením profesionálů. V Brně pak máte možnost zúčastnit se kurzu sebeobrany se střelnou zbraní (pouze pro držitele zbrojního průkazu a zbraně), kurzu sebeobrany proti noži (vhodné pro pokročilé) nebo kurzu sebeobrany pro ženy, který je vhodný bez ohledu na věk či fyzickou kondici. Nebuďte bezbranní, naučte se chránit sebe i své blízké.


Hledáte spíše něco jiného?

Zážitková střelba Žďár nad Sázavou

Pokud hledáte zážitek s vůní střelného prachu, doporučit můžeme zážitkovou střelbu z různých zbraních na více místech v ČR! Líbit by se také mohl akční trénink SWAT v Milovicích. Popřípadě můžeme doporučit o něco klidnější střelbu z kuše či lukostřelbu. Co tedy vyberete?


Kurz sebeobrany Praha – Půjdete do toho?

Kurz sebeobrany v Praze Vám poskytne právě tyto klíčové dovednosti. I zapřisáhlý pacifista se zde naučí různé techniky sebeobrany, které ho dokážou ochránit v nečekaných situacích. Tyto kurzy nejsou jen pro bojovníky, jsou pro každého, kdo si přeje být připravený a bezpečný ve svém životě. Půjdete do toho?