Zážitková střelba Kroměříž (Zlínský kraj) ⚡

Vstupte do světa adrenalinu a zapomeňte na nudu se zážitkovou střelbou v Kroměříži! Zažijte bezpečnou a napínavou střelbu na venkovní střelnici s dohledem zkušených instruktorů, ať už vlastníte zbrojní průkaz nebo ne. Vyberte si z různých balíčků, které nabízejí střelbu z různých typů zbraní. Přijďte a prožijte nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu, který vám zaručeně zpříjemní den! Více o střelbě v Kroměříži


Jak střelecký zážitek v Kroměříži probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby

Bezpečnost je pro zkušené instruktory vždy na prvním místě a věnují zvláštní pozornost důkladnému školení v oblasti zacházení se zbraněmi. Během vašeho zážitku budou vám a vaší skupině k dispozici, aby poskytli veškerou potřebnou podporu a ochranu. Pokud máte jakékoliv otázky nebo zájem o více informací o zbraních nebo střelbě, neváhejte se na ně obrátit. Jsou tu pro vás a ochotně vám poskytnou všechny potřebné informace. Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Kroměříže daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Jihomoravském a Olomouckém kraji, kde zážitkové střelby také probíhají.


Líbit by se také mohl skupinový paintball či jiné zbraně!

Paintball Kroměříž

Paintball Kroměříž je dokonalým dárkem pro všechny, kdo mají rádi střílečky a chtějí si vyzkoušet své schopnosti a odolnost. Můžete také obdarovat celou partu přátel a vyzkoušet si týmovou spolupráci. Hra se odehrává v přírodě a nabízí týmovou hru nebo všichni proti všem. Půjdete do toho?

střelba z různých zbraní Kroměříž

Zažijte neuvěřitelný zážitek při střelbě z různých zbraní v Kroměříži. Tento program nabízí mnoho aktivit, které si můžete vyzkoušet – vrhání nožů, seker a hvězdic. Navíc si můžete vyzkoušet několik typů luků a kuší, které se řadí do kategorie jednoduchých střelných zbraní. Na závěr si můžete vyzkoušet i střelbu z foukačky a vzduchovky. Nezní to skvěle?


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba je nejen o adrenalinu a napětí, ale také o objevování nových věcí. Je to skvělý způsob, jak si užít nevšední zážitek a udělat radost každému, kdo hledá něco unikátního. Pokud si nejste jisti, který balíček vybrat, můžeme vám doporučit Nejlepší zbraně světa. Tento balíček zajistí nezapomenutelný zážitek a ukáže, proč jsou tyto zbraně tak fascinující.


Jaké střelecké balíčky jsou v Kroměříži k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Kroměříž – Půjdete do toho?