Paintball Kroměříž (Zlínský kraj)

Paintball je ideální dárek pro milovníky stříleček, kteří si přejí prověřit své schopnosti a odolnost. Darovat lze i variantu pro celou partu kamarádů, kteří si vyzkouší týmovou spolupráci. Hra se odehrává v přírodě a zahrnuje hru v týmu nebo každý proti všem. Osud hry závisí pouze na hráči, který oblékne ochranné oblečení a dostane paintballovou zbraň. Tento zážitek navodí pocit adrenalinu a probudí v každém hráči vojáka. Více o paintballu v Kroměříži


Jak paintball v Kroměříži probíhá?

Paintball Kroměříž

Paintball v Kroměříži probíhá cca 4 hodiny a je určen až pro 10 osob. Po krátké instruktáži obdrží všichni účastníci potřebné vybavení a každý 100 ks kuliček. Další je možné si na místě přikoupit. Poté probíhá hra dle vlastní režie – na týmy či všichni proti všem. Doporučujeme vzít si oblečení, které je možné si ušpinit. Upozorňujeme, že paintball je vhodný pro všechny starší 12 let.


Chcete paintball Kroměříž věnovat jako dárek?

Paintball pro 10 osob je skvělý dárek pro všechny, kteří chtějí strávit akční a adrenalinové odpoledne s přáteli. Vyzkoušejte si taktiku, spolupráci a přesnost v této populární hře plné zábavy. Platnost poukazu je minimálně 12 měsíců tudíž bude mít obdarovaný dostatek času vybrat vhodný termín.


Láká Vás střelba z pistole, brokovnice či samopalu?

Zážitková střelba Kroměříž

V Kroměříži kromě paintballu můžete vyzkoušet nejrůznější pistole, revolvery, samopaly i brokovnice! To všechno navíc v různých balíčcích. My doporučujeme střelecký balíček – Nejlepší zbraně světa.


Jaké jsou recenze na paintball?

Bylo to super, byli jsme maximálně spokojeni. Zuzana C., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Paintball Kroměříž – Půjdete do toho?