Zážitková střelba Žďár nad Sázavou – Škrdlovice (Vysočina) ⚡

Střelba je nejen sportovní disciplínou, ale také zábavným zážitkem plným adrenalinu a napětí. Pokud hledáte novou výzvu, zážitková střelba v Žďáru nad Sázavou – Škrdlovicích je tou správnou volbou. A co je nejlepší, nepotřebujete zbrojní průkaz! Náš tým zkušených instruktorů Vás seznámí se všemi zbraněmi, které si v balíčku vyberete, a naučí Vás, jak s nimi bezpečně zacházet. Pistole, brokovnice, pušky – na výběr je z několika balíčků, které Vám umožní vyzkoušet si střelbu z různých druhů zbraní. Ať už jste začátečník nebo zkušený střelec, garantujeme Vám, že si u nás užijete nezapomenutelný zážitek! Více o střelbě ve Žďáru nad Sázavou


Jak střelecký zážitek ve Žďáru nad Sázavou probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Žďár nad Sázavou

Na střelnici je bezpečnost vždy na prvním místě, a to díky zkušeným instruktorům. Před každou střelbou vám budou poskytnuty podrobné informace o bezpečnostních pravidlech týkajících se ovládání zbraní a instruktoři vás budou sledovat po celou dobu konání. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat – instruktoři jsou tu pro vás a rádi vám poskytnou veškeré informace, které potřebujete. Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Velké Bíteše daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice na Vysočině a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Střelecký zážitek na naší střelnici je dostupný pro všechny, kdo hledají nezapomenutelnou zábavu. Bez ohledu na to, zda jste držitelem zbrojního průkazu nebo ne, stačí být starší 18 let.


Jaké střelecké balíčky jsou ve Škrdlovicích k dispozici?

Zbraně pro každý vkus: Průřez světem střelných zbraní

Pokud hledáte nevšední zážitek, máme pro vás dokonalý balíček střelných zbraní. Každá zbraň v něm nabízí jiný druh adrenalinu, takže se rozhodně nebudete nudit. Od precizních pistolí až po drtivé brokovnice, najdete zde 10 různých zbraní s celkem 78 náboji, které si můžete vyzkoušet.

Zážitek jako skutečný odstřelovač: Balíček Sniper

Tento balíček je určený pro všechny, kdo chtějí vyzkoušet, jaké to je být skutečným odstřelovačem. Se 46 náboji a venkovní střelnicí si užijete dostatek zábavy a napětí. Tak neváhejte a zvolte si balíček Sniper pro nevšední zážitek.

Zbraně používané elitními jednotkami: Balíček Zbraně speciálních sil

Ponořte se do světa elitních bojovníků s balíčkem Zbraně speciálních sil. Tento balíček nabízí širokou škálu 14 různých zbraní, včetně těch používaných těmi nejlepšími v bojových jednotkách. Ať už jste nováček nebo zkušený střelec, můžete si vyzkoušet střelbu jako nikdy předtím s celkově 89 výstřely.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není jen sportovní aktivitou, ale také nabízí jedinečný zážitek plný napětí a adrenalinu, který může být důležitým impulsem pro změnu životního stylu a vývoj nového koníčku. Pokud váháte mezi různými balíčky, doporučujeme balíček Průřez světem zbraní, který umožní širokou paletu zbraní a zaručeně nabídne nezapomenutelný střelecký zážitek.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Střelba byla skvělá, předčila očekávání. Stejně jako příjemní, usměvaví lidé, kteří akci pořádali. Zdůraznil bych jejich osobní přístup a viditelné nadšení. Díky. Milan H., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Žďár nad Sázavou – Půjdete do toho?