Zážitková střelba Velká Bíteš (Vysočina) ⚡

Hledáte parádní zážitkovou střelbu pro sebe nebo partu přátel? Bez ohledu na to, zda máte zbrojní průkaz či nikoli, můžete si užít spoustu zábavy se zbraněmi na střelnici ve Velké Bíteši! Jde o venkovní střelnici, kde pro Vás budou připraveni zkušení instruktoři s tisícovkami vystřelenými náboji na svém kontě. Na výběr máte z několika balíčků, které doufáme splní Vaše přání. Zážitková střelba Velká Bíteš garantuje nezapomenutelný zážitek s trochou adrenalinu! Více o střelbě ve Velké Bíteši


Jak střelecký zážitek ve Velké Bíteši probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Velká Bíteš

Před samotnou střelbou na všech střelnicích vždy nejprve probíhá instruktáž, kterou vedou zkušení instruktoři. Poskytnou opravdu důkladné školení jak správně zacházet se zbraněmi a představí celý průběh zážitkové střelby. Ničeho se nebojte, během střelby budou s Vámi a poskytnou tak neustálý dohled a případnou asistenci. Pokud se chcete dozvědět více o zbraních nebo o jakémkoli jiném souvisejícím tématu, neváhejte se jich zeptat! Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Velké Bíteše daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice na Vysočině a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitek není vhodný pro osoby mladší 18 let. Není vyžadován zbrojní průkaz a ani žádné složité formality nejsou potřeba. Můžete se tak těšit na ničím nerušený střelecký zážitek a pokud Vám můžeme poradit, stres nechte ideálně doma 🙂 Opravdu se nemusíte ničeho obávat!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Zážitková střelba jako dárek potěší každého milovníka akčních filmů, ale i všechny ostatní. Máme zkušenost, že i ti co nejsou zbraním příliš nakloněni odchází s úsměvem. Pokud stojíte před volbou balíčku a nevíte, který vybrat, doporučit můžeme univerzální balíček s názvem „Nejlepší zbraně světa“. Tento balíček umožní vyzkoušet si některé z nejlepších zbraní na světě, včetně moderních střelných zbraní, klasických revolverů a pušek.


Jaké střelecké balíčky jsou ve Velké Bíteši k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Velká Bíteš – Půjdete do toho?