Zážitková střelba Košetice (Vysočina)

Zažijte skvělou zábavu sami nebo s partou přítel bez ohledu na to, zda máte zbrojní průkaz nebo ne a to na střelnici v Košeticích! Tato venkovní střelnice je jako stvořená pro všechny, zážitkové střelce, kteří chtějí zažít „akční film“ v reálném světě avšak s bezpečností na prvním místě! O tu se postarají zkušení instruktoři. Na výběr máte z několika balíčků, které splní Vaše potřeby a přání. Zážitková střelba Košetice Vám garantuje nezapomenutelné zážitky a mnoho adrenalinové zábavy! Více o střelbě v Košeticích


Jak střelecký zážitek v Košeticích probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Košetice

Před samotnou střelbou vždy probíhá instruktáž, kterou vedou zkušení instruktoři s tisíci vystřelenými náboji na svém kontě. Poskytnou důkladné školení jak správně zacházet se zbraněmi a představí celý průběh zážitkové střelby. Během střeleb budou s Vámi a poskytnou neustálý dohled a případnou asistenci. Pokud se budete chtít dozvědět více o zbraních nebo o jakémkoli jiném souvisejícím tématu, neváhejte se jich zeptat!

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Velké Bíteše daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice na Vysočině a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitek je určen výhradně osobám starším 18 let bez nutnosti vlastního zbrojního průkazu. Žádné složité formality nejsou potřeba, můžete se tak soustředit pouze na svůj střelecký zážitek a nechat stres ideálně stranou.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Zážitková střelba jako dárek zcela jistě potěší každého milovníka akčních filmů, ale i ostatní. Podle naší zkušenosti víme, že se může přetavit dokonce v nový koníček. Pokud stojíte před volbou balíčku a nevíte, který zvolit, doporučit můžeme jedinečný balíček s názvem „Nejlepší zbraně světa“. Tento balíček umožní vyzkoušet si některé z nejlepších zbraní na světě, včetně moderních střelných zbraní, klasických revolverů a pušek.


Jaké střelecké balíčky jsou v Košeticích k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Košetice – Půjdete do toho?