Zážitková střelba Dačice (Jihočeský kraj) ⚡

Pokud hledáte nový zážitek plný napětí, dopřejte si nezapomenutelnou střelbu na venkovní střelnici v Dačicích. Bez ohledu na to, zda vlastníte zbrojní průkaz, můžete si vyzkoušet bezpečnou střelbu z různých typů zbraní. Na výběr máte několik různých balíčků, které vám zaručí originální zážitek plný adrenalinu. Více o střelbě v Dačicích


Jak střelecký zážitek v Dačicích probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby

Tým zkušených instruktorů se vždy soustředí na bezpečnost a poskytuje důkladné školení v oblasti zacházení se zbraněmi. Během střelby vás budou neustále provázet a poskytnou vám veškerou potřebnou podporu. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně zbraní nebo střelby, neváhejte se na ně obrátit. Rádi vám poskytnou veškeré potřebné informace a zajistí, aby váš zážitek byl co nejbezpečnější a nezapomenutelný. Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Jihočeském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Pokud hledáte originální dárek, který potěší každého, střelba je tou správnou volbou! Nejenže nabízí vzrušení a napětí, ale také dává příležitost vyzkoušet si něco nového a nezapomenutelného. Pokud nevíte, který z nabízených balíčků by byl pro obdarovaného nejlepší, doporučujeme zvolit „Nejlepší zbraně světa“. Tento balíček nabízí nejzajímavější zbraně a je ideální volbou pro každého, kdo se chce pobavit a užít si skvělý zážitek plný adrenalinu.


Jaké střelecké balíčky jsou v Dačicích k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Dačice – Půjdete do toho?