Zážitková střelba Staňkovice u Žatce (Ústecký kraj) ⚡

V Staňkovicích u Žatce si můžete užít nevšední zábavu v podobě zážitkové střelby bez ohledu na to, zda máte zbrojní průkaz nebo ne! Na profesionální venkovní střelnici se budete cítit jako v akčním filmu, avšak s maximální bezpečností pod dohledem zkušených instruktorů. V nabídce naleznete několik balíčků, které se přizpůsobí Vašim potřebám a představám. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený střelec, u nás si přijdete na své. Vyzkoušejte si své oblíbené zbraně a zažijte nezapomenutelné zážitky! Více o střelbě ve Staňkovicích


Jak střelecký zážitek v Staňkovice u Žatce probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Staňkovice u Žatce

Bezpečnost je vždy na prvním místě, ale zábava a adrenalin jsou taktéž důležité! Před samotnou střelbou Vám instruktoři poskytnou důkladné školení, jak správně zacházet se zbraněmi. Během celé střelby budou s Vámi a poskytnou Vám neustálý dohled a asistenci.. Pokud se budete chtít dozvědět více o zbraních nebo o jakémkoli jiném souvisejícím tématu, neváhejte se jich zeptat!

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Ústeckém kraji a případně i na další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitek je určen osobám starším 18 let bez nutnosti zbrojního průkazu. Žádné složité formalitky nejsou potřeba, takže se můžete soustředit pouze na svůj střelecký zážitek a nechat stres ideálně stranou.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není pouze o sportovních výkonech, ale také o napětí a adrenalinu, který přináší nezapomenutelné zážitky. Je to dárek, který může zásadně změnit život a stát se novým koníčkem. Pokud si nejste jisti, který balíček vybrat, doporučujeme exkluzivní balíček s názvem „Nejlepší zbraně světa“.


Jaké střelecké balíčky jsou ve Staňkovicích u Žatce k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi.
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Staňkovice u Žatce – Půjdete do toho?