Zážitková střelba Oleško (Ústecký kraj) ⚡

Zážitková střelba Oleško probíhá na venkovní střelnici pod dohledem zkušených instruktorů. Můžete vyzkoušet různé druhy zbraní bez ohledu na to, zda máte zbrojní průkaz nebo ne. Vyberte si ze tří různých balíčků, které Vám nabízejí výběr z různých druhů zbraní a zajistí nezapomenutelný zážitek s trochou adrenalinu. Ať už máte zájem o pistole, brokovnice nebo pušky, určitě si vyberete! Více o střelbě v Olešku


Jak střelecký zážitek v Olešku probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Oleško

Instruktoři na této střelnici dbají na to, aby bezpečnost byla vždy na prvním místě. Před samotnou střelbou vám budou poskytnuty detailní informace o bezpečnostních pravidlech týkající se ovládání zbraní. Nebojte, budou na vás dohlížet po celou dobu konání. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, nebojte se zeptat!

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Ústeckém kraji a případně i na další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitek je určen osobám starším 18 let bez nutnosti zbrojního průkazu. Žádné složité formality nejsou potřeba, takže se můžete soustředit pouze na svůj střelecký zážitek a nechat stres ideálně stranou.


Jaké střelecké balíčky jsou v Olešku k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento balíček nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet si střelbu z 10 různých zbraní. Balíček obsahuje celkem 78 nábojů a mezi zbraněmi, které si vyzkoušíte, patří pistole, samopaly a brokovnice. S tímto balíčkem tak rozhodně neuděláte chybu!

Sniper

Balíček Sniper je určen pro příznivce odstřelovacích pušek a filmových sniperů. Obsahuje celkem 8 různých zbraní, včetně moderních i klasických odstřelovacích pušek, které jsou ideální pro střelbu na delší vzdálenost. S celkovými 46 náboji si užijete dostatek zábavy.

Zbraně elitních jednotek

Prožijte chvíle jako člen elitních jednotek s balíčkem Zbraně speciálních sil. Tento balíček nabízí 14 různých zbraní, včetně těch používaných elitními jednotkami, takže si můžete vyzkoušet střelbu jako nikdy předtím. Celkově budete mít k dispozici 89 výstřelů, rozhodně se nebudete nudit!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není jen obyčejný sport, ale také zážitek s trochou adrenalinu. Proto může být skvělým dárkem, který obohatí život a umožní objevit potenciálně novou vášeň. Pokud máte problém s výběrem z výše uvedených balíčků, doporučujeme vám zvolit univerzální balíček Průřez světem zbraní. S ním neuděláte chybu!


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Instruktoři ochotní, vše ukázali, vysvětlili a byli nápomocní. Oba jsme byli ze zážitku nadšení. 5 hvězd je zásluhou skvělého vedoucího a celého týmu střelnice. Co se adrop týče, udělila bych tak 3,5 hvězdy. Matouš V., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Oleško – Půjdete do toho?