Zážitková střelba Trubín u Berouna (Středočeský kraj) ⚡

Zážitková střelba Trubín u Berouna nabízí nevšední zábavu bez ohledu na to, zda máte zbrojní průkaz nebo ne. Na profesionální venkovní střelnici s dohledem zkušených instruktorů nabízíme bezpečnou a adrenalinovou střelbu z různých typů zbraní. V naší nabídce najdete několik balíčků, které vám umožní vyzkoušet si zbraně dle svých představ. Ať už si vyberete jakýkoliv balíček, garantujeme vám nezapomenutelné zážitky! Pokud vás to zaujalo, čtěte dále! Více o střelbě v Trubíně


Jak střelecký zážitek v Trubíně u Berouna probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Trubín u Berouna

Bezpečnost je samozřejmě na prvním místě, nebojte, nebude to ale nuda! Před začátkem střelby vás instruktoři naučí, jak se správně chovat k zbraním a poskytnou Vám neustálý dohled a asistenci během celé střelby. Díky jejich pečlivému dohledu se nemusíte bát a můžete se plně soustředit na svůj střelecký výkon. Pokud se budete chtít dozvědět více o zbraních či o čemkoli souvisejícím, neváhejte se ozvat.

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice ve Středočeském kraji a případně i na další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není jen o sportu, ale o napětí a adrenalinu, který poskytuje nezapomenutelné zážitky. Je to dar, který může změnit váš život a získat nový koníček. Pokud nevíte, který balíček si vybrat, doporučujeme zvolit balíček Nejlepší zbraně světa.


Jaké střelecké balíčky jsou v Trubíně k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi.
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Trubín u Berouna – Půjdete do toho?