Zážitková střelba Višňová u Příbrami (Středočeský kraj) ⚡

Zážitková střelba Višňová u Příbrami nabízí nevšední zážitek, který si můžete užít i bez zbrojního průkazu! Vše probíhá na profesionální venkovní střelnici za dohledu zkušených instruktorů. Nemusíte se tak ničeho obávat. K dispozici jsou v současnosti tři různé balíčky zbraní, které můžete vyzkoušet. O jaké jde? Dozvíte se o pár řádků níže! Více o střelbě Višňová


Jak tento střelecký zážitek probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby

Instruktoři vás nejdříve seznámí s bezpečnostními pravidly a způsobem ovládání zbraní, aby bylo zajištěno, že celá akce proběhne naprosto bezpečně. Po seznámení s pravidly a zbraněmi můžete začít s samotnou střelbou. Během střelby je důležité se soustředit a plnit pokyny instruktorů. Ti vás během celé akce doprovázejí a radí vám, jak správně zamířit a jak se chovat při manipulaci se zbraní. Zážitková střelba je skvělá zábava nejen pro jednotlivce, ale také pro skupiny lidí. Jde o výbornou aktivitu pro firemní teambuilding nebo pro oslavu narozenin.

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice ve Středočeském kraji a případně i na další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitková střelba ve Višňové u Příbrami je vhodná pro pro muže i ženy starší 18 let. Zbrojní průkaz není vyžadován, budete v péči zkušeného instruktora.


Jaké střelecké balíčky jsou k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento balíček zahrnuje střelbu z 10 různých zbraní, což je skvělá příležitost pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet více druhů zbraní a zlepšit si tak své střelecké dovednosti. Celkový počet vystřelených nábojů je 78, což by mělo být více než dostatečné. V balíčku vyzkoušíte různé druhy zbraní, od pistolí po samopaly a brokovnice. Užijete si opravdu hodně zábavy!

Sniper

Balíček Sniper je určen pro ty, kteří chtějí vyzkoušet své schopnosti v odstřelování na delší vzdálenosti. Zahrnuje střelbu z 8 různých zbraní – klasických odstřelovacích pušek, moderních i sportovních pušek o různých rážích. Těšit se můžete celkem na 46 výstřelů. Chcete se dozvědět jak dobrý sniper jste?

Zbraně elitních jednotek

Přidejte se k elitním jednotkám a zažijte pocit, jaké je stát se profesionálním střelcem. S balíčkem Zbraně elitních jednotek si vyzkoušíte střelbu ze 14 různých zbraní s celkovým počtem 89 nábojů. Připravte se na adrenalinovou jízdu a zažijte nezapomenutelný zážitek jako člen elitních jednotek!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není jen sport, ale také zážitek plný adrenalinu a emocí, který může nabídnout nevšední zážitek a zvláštní zážitek. Je to skvělý dárek, který může oživit rutinní každodennost a nabídnout nezapomenutelnou zábavu. Díky možnosti vyzkoušet si střelbu z různých typů zbraní můžete své blízké potěšit originálním dárkem, který jim umožní prožít něco nového a vzrušujícího. Pokud nevíte jaký balíček vybrat, doporučujeme zvolit univerzální variantu – průřez světem zbraní.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Naprosto fantastický zážitek. Profesionální a velice lidský přístup instruktorů a to i k naprostým laikům, jako jsem já. Jedním slovem. SUPER!!! Karel K., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Višňová u Příbrami – Půjdete do toho?