Zážitková střelba Železnice u Jičína (Královéhradecký kraj) ⚡

Zážitková střelba Železnice u Jičína je nevšední zábavou a napětím, aniž byste museli vlastnit zbrojní průkaz. Na profesionální střelnici s dohledem zkušených instruktorů je vám k dispozici bezpečná a trochu adrenalinová střelba z různých typů zbraní. Můžete si dokonce vybrat z několika balíčků různých zbraní. Bez ohledu na váš výběr, zaručujeme vám nezapomenutelné zážitky! Více o střelbě v Železnici u Jičína


Jak střelecký zážitek v Železnici u Jičína probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Železnice u Jičína

Bezpečnost je vždy na první místě a proto Vás tým zkušených instruktorů nejprve naučí správnému zacházení s zbraněmi. Nebojte, po celou dobu budou po vašem boku a budou na vše dohlížet. Pokud vás zajímá více informací o zbraních nebo o čemkoliv souvisejícím, neváhejte se jich zeptat.

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Královéhradeckém kraji a případně i na další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba je zážitkem plný napětí a trochy adrenalinu. Je to dárek na který se nezapomíná a který určitě potěší. Pokud nevíte, který balíček z výše uvedených vybrat, doporučujeme zvolit balíček Nejlepší zbraně světa. Tím nemůžete šlápnout vedle!


Jaké střelecké balíčky jsou v Železnici u Jičína k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Železnice u Jičína – Půjdete do toho?