Zážitková střelba Ostroměř (Královéhradecký kraj) ⚡

Zážitková střelba Ostroměř nabízí nezapomenutelný zážitek, který je přístupný i pro ty, kteří nemají zbrojní průkaz. Na profesionální venkovní střelnici s dohledem zkušených instruktorů si můžete užít bezpečnou, ale napínavou střelbu. V současnosti máme k dispozici tři různé balíčky zbraní, ze kterých si můžete vybrat. Podrobnější informace najdete níže! Více o střelbě v Ostroměři


Jak střelecký zážitek v Ostroměři probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Ostroměř

Bezpečnost a správné používání zbraní jsou klíčové prvky při zážitkové střelbě. Instruktoři se vám budou věnovat od samého začátku a poskytnou vám detailní školení týkající se správných postupů a bezpečnostních pravidel. Během střelby vás budou nadále sledovat a poskytnou vám potřebné rady a tipy, jak vylepšit vaše střelecké výkony.

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Královéhradeckém kraji a případně i na další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Existuje jedinečná možnost pro všechny, kteří touží po zážitkové střelbě, ale nemají zbrojní průkaz. Účastníci však musí být starší 18 let. V průběhu střelby budou všichni pod dohledem zkušeného instruktora, což zajišťuje maximální bezpečnost.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není pouze sport, ale také zážitek s trochou adrenalinu. Proto může být skvělým dárkem, který oživí monotónní rutinu. Pokud si nejste jistí, který balíček zvolit, doporučujeme univerzální variantu, kterou nabízí balíček průřez světem zbraní.


Jaké střelecké balíčky jsou k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento balíček vám nabízí střelbu z 10 různých zbraní, takže si můžete skutečně širokou vyzkoušet škálu různých typů zbraní. Balíček obsahuje celkem 78 nábojů. Mezi zbraněmi, které si vyzkoušíte, patří pistole, samopaly a brokovnice. Bude to pro vás skvělá zábava!

Sniper

Zážitková střelba s balíčkem Sniper je pro ty, kteří chtějí vylepšit své střelecké schopnosti a vyzkoušet si střelbu z různých odstřelovacích zbraní na delší vzdálenosti. Tento balíček obsahuje 8 zbraní, včetně moderních a sportovních odstřelovacích pušek, a nabízí celkově 46 výstřelů.

Zbraně elitních jednotek

Zažijte pocit, jaké je být členem elitních jednotek s balíčkem Zbraně elitních jednotek. Tento balíček vám nabízí možnost vyzkoušet střelbu ze 14 různých zbraní, včetně těch, které používají profesionální střelci. Celkově vystřelíte 89 nábojů, takže se můžete těšit na hodně zábavy!


Jaké jsou ohlasy na zážitkovou střelbu v Ostroměři?

Naprosto profesionální ukázka zbraní a organizace průběhu střeleb, ti kluci mají opravdu velký přehled o zbraních, bylo to krásné dopoledne. Zdeněk P., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Ostroměř – Půjdete do toho?