Zážitková střelba Dukovany – Rouchovany (Jihomoravský kraj) ⚡

Zážitková střelba Dukovany – Rouchovany je nezapomenutelným zážitkem pro každého, bez ohledu na to, zda máte zbrojní průkaz či nikoli. Na profesionální venkovní střelnici s dohledem zkušených instruktorů si můžete užít bezpečnou, ale napínavou střelbu. Můžete si vybrat z tří různých balíčků zbraní, z nichž každý nabízí jiné typy zbraní a střelbu. Podrobnější informace o balíčcích najdete níže. Více o střelbě v Dukovanech


Jak střelecký zážitek v Dukovanech probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Dukovany - Rouchovany

Správné zacházení se zbraněmi a bezpečnost jsou prioritou zážitkové střelby. Instruktoři vám proto poskytnou důkladné školení v oblasti správných postupů a bezpečnostních pravidel, aby byla vaše střelba co nejbezpečnější. Během střelby vás budou pozorně sledovat a poskytnou vám užitečné rady, jak zdokonalit vaše střelecké dovednosti. Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Dukovan daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Jihomoravském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitková střelba je určena pro všechny starší 18 let bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz. V průběhu střelby budou všichni pod dohledem zkušeného instruktora, což zajišťuje maximální bezpečnost, ale i přesto poměrně uvolněnou atmosféru.


Jaké střelecké balíčky jsou k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento balíček vám umožní vyzkoušet si střelbu z deseti různých zbraní, což vám umožní ochutnat širokou škálu různých typů zbraní. Celkem obsahuje 78 nábojů a mezi zbraněmi, které budete moci vyzkoušet, patří pistole, samopaly a brokovnice. Bude to určitě skvělá zábava!

Sniper

Zážitková střelba s balíčkem Sniper je pro ty, kteří chtějí vylepšit své střelecké schopnosti a vyzkoušet si střelbu z různých odstřelovacích zbraní na delší vzdálenosti. Tento balíček obsahuje 8 zbraní, včetně moderních a sportovních odstřelovacích pušek, a nabízí celkově 46 výstřelů.

Zbraně elitních jednotek

Zažijte pocit, jaké je být členem elitních jednotek s balíčkem Zbraně elitních jednotek. Tento balíček vám nabízí možnost vyzkoušet střelbu ze 14 různých zbraní, včetně těch, které používají profesionální střelci. Celkově vystřelíte 89 nábojů, takže se můžete těšit na hodně zábavy!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není pouze sport, ale také zážitek s trochou adrenalinu. Proto může být skvělým dárkem, který oživí monotónní rutinu. Pokud si nejste jistí, který balíček zvolit, doporučujeme univerzální variantu, kterou nabízí balíček průřez světem zbraní.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Přístup personálu vynikající a jejich vědomosti ohledně zbraní a školení před samotným střílením od nich je rozhodně na víc než jenom 5 hvězdiček 🙂 Vstřícní úžasní lidé a samotný zážitek také byl úplně bez chyby. Vřele doporučuji a klidně si k nim zase půjdu zastřílet 🙂 a velice rád!!!! Bohužel nemám zážitek nafocený, protože jsem byl tak unesený, že jsem na to i zapomněl. Děkuji za skvělý zážitek 🙂  Petr D., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Dukovany – Půjdete do toho?