Zážitková střelba Brno (Jihomoravský kraj) ⚡

Pokud hledáte způsob, jak si užít adrenalinový zážitek bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz a vlastní zbraň, může být zážitková střelba na kryté střelnici v Brně tou správnou volbou. Zde si můžete vyzkoušet střelbu z několika různých zbraní, včetně revolveru, „devítky“ nebo samopalu Škorpión. To vše v bezpečném prostředí pod dohledem zkušeného instruktora. Kromě adrenalinového zážitku je tato aktivita také skvělým způsobem, jak strávit volný čas s přáteli a rodinou. Pokud hledáte nezapomenutelný zážitek, zkuste zážitkovou střelbu na kryté střelnici v Brně! Více o střelbě v Brně


Jak tento střelecký zážitek v Brně probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby

Instruktoři vám před střelbou poskytnou podrobný průvodce bezpečnostními pravidly a správným ovládáním zbraní, aby bylo zajištěno, že během celé akce bude dodržována maximální bezpečnost. Jakmile budete mít úvodní přípravu za sebou, můžete se pustit do samotné střelby, ale nezapomínejte udržovat plnou koncentraci a respektovat pokyny instruktorů. Budou vás provázet celou akcí a poskytnou vám cenné rady na správné zamíření a bezpečné manipulování se zbraněmi.

Po dokončení střelby si můžete vzít sebou svůj vlastní terč jako suvenýr. Bude to skvělá vzpomínka na nezapomenutelný zážitek, který vám bude připomínat neobyčejnou zábavu ještě dlouho po skončení střelby.

Pokud to máte do Brna daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Jihomoravském kraji, kde zážitková střelba také probíhá.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitková střelba je vhodná pro pro muže i ženy starší 18 let. Zbrojní průkaz není vyžadován, budete v péči zkušeného instruktora.


Líbit by se Vám také mohl skupinový paintball!

Paintball Brno

Paintball Brno je dokonalým dárkem pro všechny, kdo mají rádi střílečky a chtějí si vyzkoušet své schopnosti a odolnost. Můžete také obdarovat celou partu přátel a vyzkoušet si týmovou spolupráci. Hra se odehrává v přírodě a nabízí týmovou hru nebo každý proti všem. Zkusíte to?


Jaké střelecké balíčky jsou k dispozici?

Na výběr máte z několika balíčků – Start, SSSR, České zbraně, S.W.A.T a Extreme.

  • Balíček Start je základním balíčkem ve kterém vyzkoušíte pistoli CZ 75 B nebo Glock 17 na 5 až 25metrů. Připraveno bude 50 nábojů a pochopitelně i ochranné pomůcky.
  • SSSR zahrnuje typické sovětské zbraně Tokarev TT, AK 47 a Špagin. Ke každé zbrani obdržíte 20 nábojů, celkem tedy 60 nábojů.
  • České zbraně reprezentuje pistole CZ 75 B, samopal Scorpion EVO a útočnou pušku BREN 805. Z nich vyzkoušíte taktéž 60 nábojů celkem.
  • S.W.A.T je zkratkou americké zásahové jednotky, těšit se můžete tedy na ty nejlepší zbraně, které tato jednotka využívá. Jde o Glock 17, opakovací brokovnici Benelli, samopal Scorpion EVO a útočnou pušku M4. Z každé zbraně vystřelíte 15 nábojů, celkem tedy 60.
  • Extreme jak název vypovídá nabídne nejsilnější zbraně jejíž nejznámějším zástupcem je Desert Eagle. Těšit se můžete také na revolvery SW 500 a Ruger Alaskan, brokovnici Benelli a opakovací pušku Mosin Nagant. Celkem vystřelíte 21 nábojů.

Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není pouze sport, ale také emocionální jízda, která může nabídnout nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu. Je to skvělý dárek, který může rozptýlit nudu každodenního života a poskytnout zábavu, na kterou budou vaši blízcí vzpomínat. S širokou paletou zbraní můžete darovat svým blízkým originální zážitek, který jim umožní objevovat nové a vzrušující zážitky. Pokud nevíte, jaký balíček zvolit, doporučujeme balíček S.W.A.T ve kterém vyzkoušíte ty nejlepší zbraně zásahových jednotek.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu v Brně?

Velice mily personal strelnice, jak na telefonu, tak na recepci a samozrejme take instruktor na strelnici. Vse probehlo naprosto plynule, nenucene a dle domluvy, dokonce jsem mel stesti a dostal jsem aj neco navic zdarma, kdyz byla moznost. Urcite doporucuji a tesim sa pristi navstevu. Lukáš P., hodnocení: 5/5

Parádní zážitek, velká ochota s termínem na poslední chvíli, instruktor ochotný, zjevně ho práce baví. .doporučuju! Kamila N., hodnocení: 4/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Brno – Půjdete do toho?