Paintball Brno (Jihomoravský kraj) 🔫

Paintball Brno je dokonalým dárkem pro všechny, kdo mají rádi střílečky a chtějí si vyzkoušet své schopnosti a odolnost. Můžete také obdarovat celou partu přátel a vyzkoušet si týmovou spolupráci. Hra se odehrává v přírodě a nabízí týmovou hru nebo každý proti všem. Každý hráč dostane paintballovou zbraň a ochranné oblečení. Zážitek paintballu navodí pocit adrenalinu a probudí v každém vojáka. Na výběr máte vnitřní i venkovní variantu. Ať už si chcete vyzkoušet týmovou spolupráci nebo si vyzkoušet své střelecké schopnosti, paintball v Brně je pro vás tou správnou volbou. Více o vnitřním paintballu v Brně a venkovním paintballu


Jak paintball v Brně probíhá?

Paintball Brno

V Brně je k dispozici paintballové hřiště uvnitř i venku s délkou hry cca 4 hodiny, které je ideální pro skupinu 8 (venkovní) až 10 lidí (vnitřní). Po krátkém seznámení s pravidly hry obdrží všichni hráči potřebné vybavení a 200 kuliček na start. Další kuličky lze zakoupit na místě. Hra je plně v rukou hráčů, kteří si mohou zvolit hru na týmy nebo každý proti všem. Doporučujeme vhodné oblečení, které se může ušpinit. Upozorňujeme, že paintball je vhodný pro věkovou kategorii nad 12 let.


Chcete paintball Brno věnovat jako dárek?

Paintball je skvělý dárek pro všechny, kteří chtějí strávit akční a adrenalinové odpoledne s přáteli. Vyzkouší si taktiku, spolupráci a přesnost v této populární hře plné zábavy. Platnost poukazu je minimálně 12 měsíců tudíž bude mít obdarovaný dostatek času vybrat s přáteli vhodný termín.


Láká Vás střelba z pistole, brokovnice či samopalu?

Zážitková střelba Brno

V Brně kromě paintballu můžete vyzkoušet nejrůznější pistole, revolvery, samopaly i brokovnice! To všechno navíc v různých balíčcích. My doporučujeme střelecký balíček SWAT, kde se můžete těšit tedy na ty nejlepší zbraně, které tato speciální jednotka využívá. 


Jaké jsou recenze na paintball?

Bylo to super, byli jsme maximálně spokojeni. Zuzana C., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Paintball Brno – Půjdete do toho?