Zážitková střelba Týn nad Vltavou (Jihočeský kraj) ⚡

Zapomeňte na nudu a vyzkoušejte nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu na venkovní střelnici v Týně nad Vltavou. S dohledem zkušených instruktorů si můžete vyzkoušet bezpečnou střelbu z různých typů zbraní, a to i bez vlastnictví zbrojního průkazu. Na výběr máte několik různých balíčků, které vám zajistí nezapomenutelný zážitek. Přijďte a prožijte něco nového plného vzrušení! Na co se můžete těšit? Více o střelbě v Týně nad Vltavou


Jak střelecký zážitek v Týně nad Vltavou probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby

Bezpečnost je pro tým zkušených instruktorů na prvním místě. Věnuje proto velkou pozornost důkladnému školení v oblasti zacházení se zbraněmi a bude vás provázet po celou dobu vaší střelby. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně zbraní nebo střelby, neváhejte se na ně obrátit. Rádi vám poskytnou veškeré potřebné informace. Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Jihočeském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba je nejen plná vzrušení a napětí, ale také nabízí skvělou příležitost vyzkoušet něco nového. Je to originální dárek, který určitě potěší každého, kdo hledá nezapomenutelný zážitek. Pokud si nejste jisti, který z nabízených balíčků by byl ten pravý, doporučujeme vyzkoušet balíček s názvem „Nejlepší zbraně světa“. Tento balíček je ideální volbou pro každého.


Jaké střelecké balíčky jsou v Týně nad Vltavou k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Týn nad Vltavou – Půjdete do toho?