Zážitková střelba Lišov u Českých Budějovic (Jihočeský kraj)

Střelba Lišov u Českých Budějovic je dostupným zážitkem pro všechny, bez ohledu na to, zda má či nemá zbrojní průkaz. Venkovní střelnice u Českých Budějovic se zkušenými instruktory poskytne zábavu bez zbytečných obav. Nyní jsou k dispozici tři střelecké balíčky, abyste si mohli vybrat podle své chuti. Více o střelbě v Lišově u ČB


Jak střelecký zážitek v Lišově probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - střelba Lišov u Českých Budějovic

Instruktoři věnují nejdříve maximální pozornost bezpečnostní přípravě a tak Vám před střelbou poskytnou důkladné školení týkající se ovládání zbraně a manipulaci s ní. Během celého zážitku navíc na vás budou instruktoři dohlížet a poskytnou vám neustálou asistenci. Nebojte se případně na cokoliv zeptat.

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Lišova u ČB daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Jihočeském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby v Českých Budějovicích zúčastnit?

Zážitková střelba je vhodná pro všechny starší 18 let. Jak jsme se zmínili již výše, není vyžadován zbrojní průkaz. Po celou dobu budete totiž pod kontrolou zkušených instruktorů.


Jaké střelecké balíčky jsou v Lišově k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento balíček nabízí nevšední zážitek v podobě vyzkoušení 10 různých druhů zbraní s celkem 78 náboji. Těšit se můžete na pistole, samopaly a chybět nesmí ani brokovnice. To určitě stojí za to!

Sniper

Balíček Sniper je ideální pro nadšence odstřelování, kteří chtějí vyzkoušet střelbu na delší vzdálenost. Nabízí 8 různých zbraní k vyzkoušení, včetně moderních a klasických odstřelovacích pušek. Celkových 46 výstřelů zajistí, že se budete opravu skvěle bavit!

Zbraně elitních jednotek

Užijte si pocit, že jste součástí elitních týmů s balíčkem Zbraně speciálních sil. Tento balíček nabízí příležitost vyzkoušet si střelbu z 14 různých zbraní, včetně těch používaných profesionálními střelci. S celkovým počtem 89 výstřelů se připravte na hodně zábavy a lehce adrenalinový zážitek.


Chcete věnovat střelbu v Českých Budějovicích jako dárek?

Střelba je skvělým dárek, který může obohatit život a možná i pomoci objevit nový koníček. V nabídce najdete různé balíčky, které umožní vyzkoušet si střelbu z různých zbraní a zažít tak zcela nezapomenutelné chvíle. Pokud nevíte, který balíček vybrat, můžete zvolit univerzální variantu, kterou je Průřez světem zbraní.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Vše bylo Ok. Zajímavé zbraně. Organizace i bezpečnost dobře zajištěná. Příběhy některých zbraní s okénkem do historie. Super odpoledne. Marie Š., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Lišov – Půjdete do toho?