Akční lukostřelba Praha 🎯

Vydejte se na cestu do minulosti a vyzkoušejte si, jaké to bylo střílet z luku a šípu. Rozdělíte se do dvou týmů a budete mít možnost si změřit své střelecké schopnosti. Nebojte se, tato hra je naprosto bezpečná. Šipky jsou vybaveny speciálně upravenými gumovými nebo molitanovými hroty a luky jsou vyrobeny z kvalitního jasanového dřeva. Pro vaše bezpečí během hry budete mít celoobličejovou masku a chrániče na předloktí. Jak lukostřelba v Praze probíhá? Více o lukostřelbě v Praze


Jak akční lukostřelba v Praze probíhá?

Lukostřelba Praha

Připravte se na napínavé dobrodružství s lukostřelbou v týmu! Připojte se k 10-20 hráčům, kteří budou rozděleni do dvou týmů a budou se snažit dosáhnout vítězství v několika různých scénářích, jako je team deathmatch, dobývání, medik nebo tzv. hladová hra. Před zahájením hry se vám dostane krátké instruktáže a proškolení, jak zacházet s lukem, naučíte se pravidla hry a obdržíte luk a dva šípy. Další šípy si pak můžete získat během hry. Spolupráce v týmu je klíčová a vymýšlení taktiky je nezbytné pro výhru. V ceně zážitku je ochranná maska pro obličej, nátepník pro ochranu paže a samozřejmě luk a šípy, takže stačí přijít a užít si adrenalinovou zábavu!

Minimální počet pro hru je 6 osob. Pokud nedáte dohromady minimální počet osob, můžete využít některý z termínů otevřených her pro veřejnost.


Chcete lukostřelbu věnovat jako dárek?

Pokud chcete lukostřelbu v Praze věnovat jako dárek, neuděláte chybu! Jde o netradiční zážitek, který potěší. Platnost poukazu je min. 12 měsíců tudíž si obdarovaný bez problémů vybere vhodný termín zcela sám. Dobrou zprávou je, že si obdarovaný může vzít i parťáky a to až celkem 7! Navíc máte na výběr z různých dárkových baleních! Jaké vyberete?


Lukostřelba Praha- Půjdete do toho?