Kurz přežití ve městě Česká Kubice (Domažlice) 🏞️

Připravte se na situace, o kterých se obvykle jen mluví ve filmových postapokalyptických příbězích. Kurzy přežití ve městě vám umožní získat praktické dovednosti a vědomosti potřebné pro přežití v případě kolapsu společnosti. Instruktoři vám předvedou praktické ukázky prepper výbavy a naučí vás zabezpečit váš byt či dům. Budete se také učit o opatřeních vodního zdroje, zpracování potravy ze zvěře, základech lovů a pastí, první pomoci, základech sebeobrany, stavbě přístřeší, rozdělání ohně a výrobě obranných prostředků. Více o kurzu přežití ve městě


Jak kurz přežití ve městě probíhá?

Během dvoudenního kurzu, který se koná v autentickém prostředí Českého Lesa, budete simulovat život ve společnosti, kde přestala platit všechna známá pravidla civilizovaného světa. Naučíte se, jak se vybavit, jak se chovat ve městském prostředí a jak zajistit základní potřeby, jako je voda, potrava a bezpečí. Kurz přežití ve městě zahrnuje nejen neocenitelné dovednosti, ale také je zajištěno parkování, strava a voda během kurzu. Po jeho úspěšném dokončení obdržíte certifikát o absolvování kurzu a malý dáreček jako připomínku. Nastavte si svou mysl a tělo na přežití v nehostinném prostředí města. Přijďte a získejte znalosti, které vám poskytnou výhodu v případě, že se stane skutečností to, co si dosud představujete pouze ve filmech. K dispozici je kromě kurzu přežití ve městě také kurz přežití v přírodě!


Hledáte spíše něco jiného?

Zážitková střelba Žďár nad Sázavou

Pokud hledáte zážitek s vůní střelného prachu, doporučit můžeme zážitkovou střelbu z různých zbraních na více místech v ČR! Líbit by se také mohl akční trénink SWAT v Milovicích. Popřípadě můžeme doporučit o něco klidnější střelbu z kuše či lukostřelbu. Co tedy vyberete?


Kurz přežití ve městě Česká Kubice – Jaký kurz koupíte?