Kurz přežití Domažlice (1 osoba či rodina) 🏞️

Chcete prožít dobrodružství, které vás naučí spoléhat jen na své vlastní síly? Přijďte na kurz přežití v přírodě v Domažlicích a objevte své skryté dovednosti a schopnosti. Tato jedinečná varianta kurzu nabízí mnoho výhod, které vám poskytnou nezbytné znalosti a dovednosti pro přežití v divočině. Jednou z hlavních výhod kurzu je možnost zvládnout základní potřeby v divočině. Naučíte se získat pitnou vodu, hledat potravu a připravit si přístřešek k přenocování. Využijte svou kreativitu a odhodlání k tomu, abyste si zajistili pití, obživu i nocleh jen pomocí toho, co máte k dispozici ve svém okolí. Více o kurzu přežití v přírodě


Jak kurz přežití v Domažlicích probíhá?

Kurz probíhá v každém ročním období, takže si vyzkoušíte přežití a přizpůsobení se různým klimatickým podmínkám. Bez ohledu na to, zda je léto nebo zima, budete připraveni čelit výzvám, které příroda přináší. Během třídenního kurzu budete mít dohled zkušeného instruktora, který vám poskytne cenné rady a dovednosti pro úspěšné přežití v divočině. Během kurzových aktivit se naučíte správně poskytnout první pomoc a zvládnout náročné situace, a i proto je důležité být v dobrém zdravotním stavu. Na výběr máte několik variant – Klasický kurz přežití, extrémní kurz přežití nebo kurz přežití pro celou rodinu.

Kurz přežití v přírodě v okolí Domažlic je určen pro jednu osobu a je ideální pro ty, kteří chtějí prožít dobrodružství a rozvíjet své schopnosti v souladu s přírodou. Absolvujte kurz přežití a získejte nezapomenutelné zkušenosti, které vám budou sloužit po celý život. Není nutné žádné speciální oblečení, protože každý účastník obdrží vojenskou kombinézu, která je připravena na všechny výzvy, které vás čekají. Jen doporučujeme vzít si s sebou pevnou obuv.


Hledáte spíše něco jiného?

Zážitková střelba Žďár nad Sázavou

Pokud hledáte zážitek s vůní střelného prachu, doporučit můžeme zážitkovou střelbu z různých zbraních na více místech v ČR! Líbit by se také mohl akční trénink SWAT v Milovicích. Popřípadě můžeme doporučit o něco klidnější střelbu z kuše či lukostřelbu. Co tedy vyberete?


Jaké jsou recenze na kurz přežití?

Super zážitek, profesionální přístup organizátorů, výborné zázemí pro pořádání zážitku. Miloslav A., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Kurz přežití Domažlice – Půjdete do toho?