Vrhání nožů, seker a hvězdic Třeboň

Vyzkoušejte si tradiční způsob lovu s chladnými zbraněmi, který je stále populární v USA. Budete se učit vrhat nože a sekery od zkušeného profíka Jindřicha Zobla, který je hereckým kaskadérem a mistr svého oboru. Naučíte se házet vrhacími zbraněmi a dalšími předměty z různých vzdáleností na terč, abyste se mohli připravit na každou sportovní soutěž. Dozvíte se, jak poznat kvalitní vrhací nůž a jaké jsou nejčastější chyby. Zjistíte, jak ovlivnit rotaci vrženého předmětu a jaké tajemství stojí za úspěchem nejlepších vrhačů světa. Přímo od Jindřicha se dozvíte vše, co potřebujete vědět o vrhání a vrhačských soutěžích. Tento zážitek je skvělým dárkem pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a naučit se novou dovednost od mistrů. Více o házení nožů, seker, hvězdic


Jak vrhání těchto zbraní v Třeboni probíhá?

vrhání nožů Třeboň

Zábava bude nabita trochou adrenalinu a trvat bude až dvě hodiny. Zkušený instruktor ukáže, jak správně házet nože, sekery, ninja hvězdy, indické chakramy a vrhací jehlice. Pak se již sám pokusí všechno zvládnout. Půjde o kombinaci Kill Billa, Desperada a Postradatelných – prostě dokonalá zábava!

Vzhledem k bezpečnosti je tento zážitek určen pro osoby starší 18 let! Vybrat si můžete ze dvou časových variant – 90 a 120 minut a to pro jednu nebo dvě osoby.


Chcete vrhání nožů Třeboň věnovat jako dárek?

Jde o skvělý dárek, protože vrhání nožů a seker nabízí nezapomenutelný zážitek plný akce a trochy adrenalinu, který si obdarovaný může užít sám nebo ve dvou. Platnost dárkového poukazu je minimálně 12 měsíců, tudíž bude mít obdarovaný dostatek času na výběr termínu.


Líbit by se také mohla lukostřelba!

Lukostřelba

Zažijte napínavý a zábavný zážitek s lukostřelbou v Třeboni! Užijte si střelbu ze sportovních i tradičních luků s neomezeným počtem šípů, což znamená, že si užijete dostatek zábavy.


Jaké jsou recenze na házení nožů a seker?

Skvělý zážitek, na pěkném, klidném místě. odejdete a skutečně budete umět vrhat nože, tomahawky. Aleš W., hodnocení: 5/5

Zážitek byl úplně skvělý já a přítel jsme si to náramně užily, za nás 5 hvězdiček. Martina K., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Vrhání nožů, seker a hvězdic Třeboň – Půjdete do toho?