Zážitková střelba Most – Čepirohy (Ústecký kraj) ⚡

Zážitková střelba Most – Čepirohy nabízí vstup do světa nevšední zábavy bez ohledu na to, zda vlastníte zbrojní průkaz, nebo ne! Na venkovní střelnici se budete cítit jako v akčním filmu avšak pod dohledem zkušených instruktorů. V nabídce naleznete několik balíčků, které se přizpůsobí Vašim potřebám a představám. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený střelec, přijdete si na své. Vyzkoušejte své oblíbené zbraně a užijte si nezapomenutelné zážitky! Více o střelbě v Mostě – Čepirohy


Jak střelecký zážitek v Mostě – Čepirohy probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Most - Čepirohy

Hlavní prioritou je bezpečí ale i tak jde o nezapomenutelný zážitek s trochou adrenalinu, ale bez jakéhokoliv rizika. Před začátkem střelby Vám zkušení instruktoři poskytnou důkladné školení ohledně správného zacházení se zbraněmi a během celé střelby budou neustále s Vámi. Zajistí Vám tak neustálý dohled a asistenci, které Vám umožní plně se soustředit na svůj střelecký výkon. Navíc, pokud se budete chtít dozvědět více o zbraních, či jakémkoli jiném souvisejícím tématu, nebojte se zeptat.

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Ústeckém kraji a případně i na další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitek je určen osobám starším 18 let bez nutnosti zbrojního průkazu. Žádné složité formalitky nejsou potřeba, takže se můžete soustředit pouze na svůj střelecký zážitek a nechat stres ideálně stranou.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není pouze o sportovních výkonech, ale také o napětí a adrenalinu, který přináší nezapomenutelné zážitky. Je to dárek, který může zásadně změnit život a stát se novým koníčkem. Pokud si nejste jisti, který balíček vybrat, doporučujeme Vám exkluzivní balíček s názvem „Nejlepší zbraně světa“.


Jaké střelecké balíčky jsou v Mostě k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Most – Půjdete do toho?