Zážitková střelba Ludvíkovice u Děčína (Ústecký kraj) ⚡

Zážitková střelba Ludvíkovice u Děčína- Užijte si nevšední zážitek plný zábavy a vzrušení na venkovní střelnici pod dohledem zkušených instruktorů. Bez ohledu na to, zda máte zbrojní průkaz, nebo ne, vyzkoušejte si střelbu z různých typů zbraní a prožít nezapomenutelné okamžiky s trochou adrenalinu. Na výběr máte ze tří různých balíčků, které Vám umožní vybrat si střelecký zážitek dle svých preferencí. Jaké zbraně můžete vyzkoušet? Čtěte dále! Více o střelbě v Ludvíkovicích


Jak střelecký zážitek v Ludvíkovicích probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Ludvíkovice u Děčína

Instruktoři na této střelnici dbají na to, aby bezpečnost byla vždy na prvním místě. Před samotnou střelbou vám budou poskytnuty detailní informace o bezpečnostních pravidlech týkající se ovládání zbraní. Budou vám k dispozici po celou dobu střelby. Pokud budete mít jakékoliv dotazy související se zbraněmi, nebojte se zeptat!

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Ústeckém kraji a případně i na další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Pro milovníky zbraní starší 18 let je k dispozici skvělá příležitost vyzkoušet si střelbu z různých druhů zbraní bez nutnosti mít zbrojní průkaz. Žádné složité formalitky nejsou potřeba, takže se můžete soustředit pouze na svůj střelecký zážitek a nechat stres stranou. Zkušení instruktoři vás budou doprovázet během celé střelby a budou pečlivě dbát na vaši bezpečnost.


Jaké střelecké balíčky jsou v Ludvíkovicích k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento balíček nabízí jedinečnou příležitost vyzkoušet si střelbu z 10 různých zbraní, což vám umožní získat zkušenosti s mnoha různými typy zbraní. Balíček obsahuje celkem 78 nábojů a mezi zbraněmi, které si vyzkoušíte, patří například pistole, samopaly a brokovnice. S tímto balíčkem rozhodně neuděláte chybu!

Sniper

Balíček Sniper je určen pro příznivce odstřelovacích pušek a sniperů. Obsahuje celkem 8 různých zbraní, včetně moderních i klasických odstřelovacích pušek, které jsou ideální pro střelbu na delší vzdálenost. S celkovým počtem 46 výstřelů si můžete vyzkoušet své schopnosti a porovnat je s ostatními účastníky. Tento balíček je tak skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti a vyzkoušet si střelbu z několika odstřelovacích zbraní, které známe jen z válečných filmů.

Zbraně elitních jednotek

Připravte se na nezapomenutelný zážitek jako člen elitních jednotek s balíčkem Zbraně speciálních sil. Tento balíček nabízí 14 různých zbraní, včetně těch používaných profesionálními střelci, takže si můžete vyzkoušet střelbu jako nikdy předtím. Celkově budete mít k dispozici 89 výstřelů, takže se určitě nebudete nudit!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není jen sport, ale také zážitek s trochou adrenalinu a nových zážitků. Proto může být skvělým dárkem, který obohatí život a umožní objevit potencionálně novou vášeň. Pokud se nemůžete rozhodnout, který balíček si vybrat, doporučujeme vám zvolit Průřez světem zbraní, který je poměrně univerzálním balíčkem.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Instruktoři ochotní, vše ukázali, vysvětlili a byli nápomocní. Oba jsme byli ze zážitku nadšení. 5 hvězd je zásluhou skvělého vedoucího a celého týmu střelnice. Co se adrop týče, udělila bych tak 3,5 hvězdy. Matouš V., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Ludvíkovice u Děčína – Půjdete do toho?