Zážitková střelba Placy u Příbrami (Středočeský kraj) ⚡

Zážitková střelba Placy u Příbrami nabízí nezapomenutelnou zábavu pro každého, včetně těch, kteří nemají zbrojní průkaz. Na profesionální venkovní střelnici u Příbrami (obec Višňová) pod dohledem zkušených instruktorů se můžete těšit na bezpečnou střelbu z různých typů zbraní. Momentálně je k dispozici několik balíčků, které vám umožní vyzkoušet zbraně dle svého gusta. Na co se můžete těšit? Čtěte dále! Více o střelbě u Příbrami


Jak střelecký zážitek v Placech u Příbrami probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Placy u Příbrami

Bezpečnost je vždy na prvním místě a instruktoři na to pečlivě dbají, tak aby vám poskytli bezpečné, ale i zábavné prostředí pro střelbu. Před samotnou střelbou vám bude poskytnuto komplexní školení týkající se bezpečnostních pravidel a správného používání zbraní. Neustálý dohled instruktorů při střelbě Vám umožní se plně soustředit na střelbu, aniž byste museli mít jakékoli obavy. Pokud budete potřebovat nějaké rady nebo pomoc během střelby, instruktoři vám rádi poradí a pomohou.

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice ve Středočeském kraji a případně i na další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Jaké střelecké balíčky jsou v Placech u Příbrami k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi.
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není jen o sportu, ale o napětí a adrenalinu, který poskytuje nezapomenutelné zážitky. Je to dar, který může změnit váš život a získat nový koníček. Pokud nevíte, který balíček si vybrat, doporučujeme zvolit balíček Nejlepší zbraně světa.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Bylo to skvělý, úžasný, dokonalý. Instruktor byl moc hodnej, všechno vysvětlil krásně. Manžel si to moc užil a já taky:-)Určitě jsme tam nebyly naposled. Děkuji moc a přeji hezký den. Jana J., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Placy u Příbrami – Půjdete do toho?