Zážitková střelba Milovice (Středočeský kraj)

Zážitková střelba Milovice nabízí neobyčejnou zábavu pro každého, včetně těch, kteří nemají zbrojní průkaz. Na profesionální venkovní střelnici s dozorem zkušených instruktorů se nemusíte ničeho obávat. Momentálně jsou k dispozici tři balíčky zbraní, které si můžete vyzkoušet a vychutnat si střelecký zážitek podle svého gusta. Pokud máte zájem o více informací, čtěte dále! Více o střelbě v Milovicích


Jak střelecký zážitek v Milovicích probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Milovice

Zkušení instruktoři věnují bezpečnosti maximální pozornost a před střelbou vám poskytnou důkladné školení týkající se bezpečnostních pravidel a správného ovládání zbraní. Během celé střelby budou instruktoři s vámi a poskytnou vám neustálý dohled a asistenci. Pokud si nejste jistí, jak se co nejlépe soustředit nebo jak správně manipulovat se zbraní, instruktoři vám rádi poradí.

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice ve Středočeském kraji a případně i na další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Pro všechny nadšence zážitkové střelby nad 18 let je k dispozici skvělá možnost vyzkoušet si střelbu z různých druhů zbraní, aniž by byl potřeba zbrojní průkaz. Nejsou vyžadovány žádné složité formality, takže si můžete plně užívat zážitek bez zbytečného stresu. Zkušení instruktoři budou s vámi během celé střelby a budou dbát na vaši bezpečnost, takže se nemusíte obávat o nic jiného, než o to, jak trefit terč.


Jaké střelecké balíčky jsou v Milovicích k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento balíček nabízí jedinečnou příležitost vyzkoušet si střelbu z 10 různých zbraní, což vám umožní získat zkušenosti s mnoha různými typy zbraní. Balíček obsahuje celkem 78 nábojů a mezi zbraněmi, které si vyzkoušíte, patří například pistole, samopaly a brokovnice. Rozhodně se máte na co těšit!

Sniper

Balíček Sniper je určen pro nadšence odstřelování a nabízí jedinečný zážitek střelby na delší vzdálenost. Obsahuje celkem 8 různých zbraní, včetně moderních a klasických odstřelovacích pušek, které jsou ideální pro toto specifické umění. S celkovým počtem 46 výstřelů si můžete vyzkoušet své schopnosti a porovnat je s ostatními účastníky. Tento balíček je tak skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti a vyzkoušet si střelbu z několika odstřelovacích zbraní.

Zbraně elitních jednotek

Zkuste se cítit jako člen elitních jednotek s balíčkem Zbraně speciálních sil. Tento balíček nabízí příležitost vyzkoušet si střelbu z 14 různých zbraní, včetně těch, které používají profesionální střelci. Celkový počet výstřelů je 89, takže vás čeká hodně zábavy a napětí. Připravte se na adrenalinový zážitek!


Láká Vás jízda v tanku nebo BVP?

V Milovicích máte jedinečnou příležitost prožít nezapomenutelný zážitek – jízdu v tanku T-55 nebo obrněném transportéru BVP. Tato akce vám umožní nahlédnout do světa vojenské techniky a zažít adrenalinový zážitek, který jen málokdy můžete zažít. V tanku T-55 se můžete pouze svézt nebo ho dokonce i řídit! Stejná možnost je tu i v případě obrněného transportéru BVP, který slouží v české armádě dlouhá léta. Bez ohledu na váš výběr, tato zážitková jízda v Milovicích vám umožní prožít autentický vojenský zážitek na který jistě nezapomenete!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba je více než jen sport – je to zážitek, který nabízí vzrušení a nové zážitky. Proto může být skvělým dárkem, který obohatí život a může pomoci objevit nový koníček. V naší nabídce najdete různé balíčky, které umožňují vyzkoušet si střelbu z různých zbraní a prožít tak nezapomenutelné chvíle. Pokud nevíte, který balíček si vybrat, doporučujeme univerzální variantu, kterou nabízí balíček Průřez světem zbraní.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Vtipná a a poučná instruktáž . Mnoho nových poznatků o zbraních a samozřejmě jsme si pěkně zastříleli. Doporučuji. Leoš H., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Milovice – Půjdete do toho?