Zážitková střelba Malý Újezd (Středočeský kraj) ⚡

Zážitková střelba v areálu Malý Újezd přináší nevšední zážitek, který je k dispozici i pro ty, kteří nemají zbrojní průkaz. Na profesionální venkovní střelnici s dohledem zkušených instruktorů se nemusíte obávat, že by se něco mohlo stát. V současnosti je k dispozici tři různé balíčky zbraní, se kterými si můžete vyzkoušet střelbu. Podrobnější informace naleznete níže! Více o střelbě v Malém Újezdu


Jak střelecký zážitek v Malém Újezdu probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby - střelba Malý Újezd (Středočeský kraj)

Bezpečnost je na prvním místě, a proto vám zkušení instruktoři před střelbou poskytnou důkladné školení týkající se bezpečnostních pravidel a správného ovládání zbraní. Poté můžete začít s vlastní střelbou, během které budete mít neustálý dohled a asistenci instruktorů. Ti vám poskytnou rady a tipy, jak se co nejlépe soustředit a jak správně manipulovat se zbraní. Zážitková střelba je skvělou volbou nejen pro jednotlivce, ale i pro skupiny lidí, jako jsou týmové akce nebo oslavy narozenin.

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice ve Středočeském kraji a případně i na další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Pro všechny zájemce o zážitkovou střelbu, kteří jsou starší 18 let, je k dispozici jedinečná příležitost vyzkoušet si střelbu z mnoha různých zbraní. Není vyžadován zbrojní průkaz, takže se nemusíte obávat žádných složitých formalit. Všichni účastníci budou během celé akce pod dohledem zkušeného instruktora, takže se nemusíte obávat o svou bezpečnost.


Jaké střelecké balíčky jsou k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento balíček vám nabízí střelbu z 10 různých zbraní, takže si můžete skutečně širokou vyzkoušet škálu různých typů zbraní. Balíček obsahuje celkem 78 nábojů. Mezi zbraněmi, které si vyzkoušíte, patří pistole, samopaly a brokovnice. Bude to pro vás skvělá zábava!

Sniper

Balíček Sniper nabízí zážitek pro ty, kteří chtějí vyzkoušet střelbu z odstřelovacích zbraní na delší vzdálenost. Obsahuje 8 různých zbraní, včetně klasických, moderních i sportovních odstřelovacích pušek, s celkovým počtem 46 výstřelů. Tento balíček je ideální pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet, jak dobře umí střílet na vzdálenosti a porovnat své schopnosti s ostatními.

Zbraně elitních jednotek

Zažijte pocit, jaké je být členem elitních jednotek s balíčkem Zbraně elitních jednotek. Tento balíček vám nabízí možnost vyzkoušet střelbu ze 14 různých zbraní, včetně těch, které používají profesionální střelci. Celkově vystřelíte 89 nábojů, takže se můžete těšit na hodně zábavy!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba je nejen sport, ale také zážitek plný adrenalinu a emocí, který může nabídnout nezapomenutelné zážitky. Proto může být skvělým dárkem, který oživí každodennost a nabídne možná nový koníček. Vybrat si můžete balíček, který umožní vyzkoušet si střelbu z různých typů zbraní a prožít tak něco nového a vzrušujícího. Pokud nevíte, který balíček vybrat, doporučujeme univerzální variantu, kterou nabízí průřez světem zbraní.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Velmi prijemne, pratelske a pohodove. Presto vsechno v prvni rade duraz na dokonalou bezpecnost. Tym profesionalu, ktery vas nenasilne provede celym zazitkem. Vrele doporucuji a jeste jednou diky. Tomáš P., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Malý Újezd – Půjdete do toho?