Zážitková střelba Radkovice u Nepomuku (Plzeňský kraj)

Hledáte nezapomenutelný zážitek pro sebe nebo své přátele? Máte chuť vyzkoušet si zbraně, které znáte jen z akčních filmů, ať už máte zbrojní průkaz nebo ne? Tak potom by mohla být venkovní střelnice v Radkovicích u Nepomuku tou pravou volbou! Zde si můžete užít spoustu zábavy se zbraněmi, a to s pomocí zkušených instruktorů, kteří mají bohaté zkušenosti s tisíci vystřelenými náboji. Vyberte si ze široké nabídky balíčků a užijte si maximální zážitek ze střelby! Více o střelbě v Radkovicích


Jak střelecký zážitek v Radkovicích u Nepomuku probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby

Před samotným vstupem na střelecké stavy Vám zkušení instruktoři poskytnou důkladnou instruktáž, která Vás seznámí s tím, jak bezpečně zacházet se zbraněmi a představí Vám průběh zážitkové střelby. Během celého procesu střelby nebudete sami, instruktoři Vám budou k dispozici a poskytnou Vám neustálý dohled a případnou pomoc. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně zbraní nebo jiných souvisejících témat, neváhejte se jich zeptat! Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Radkovic u Nepomuku daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Plzeňském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitek není vhodný pro osoby mladší 18 let. Není vyžadován zbrojní průkaz a ani žádné složité formality nejsou potřeba. Můžete se tak těšit na ničím nerušený střelecký zážitek a pokud Vám můžeme poradit, stres nechte ideálně doma 🙂 Opravdu se nemusíte ničeho obávat!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Zážitková střelba je skvělým dárkem pro každého, nejen pro fanoušky akčních filmů. Navzdory tomu, zda máte zkušenosti se zbraněmi či nikoli, tento adrenalinový zážitek nabízí neopakovatelnou zábavu a vzrušení. Pokud si nejste jisti, který balíček vybrat, doporučujeme Vám univerzální balíček s názvem „Nejlepší zbraně světa“, který umožňuje vyzkoušet si nejlepší zbraně na světě, včetně moderních střelných zbraní, klasických revolverů a pušek. Bez ohledu na to, zda je to narozeniny, Vánoce nebo jiná příležitost, zážitková střelba bude určitě nezapomenutelným zážitkem pro Vaše blízké.


Jaké střelecké balíčky jsou v Radkovicích u Nepomuku k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Radkovice u Nepomuku – Půjdete do toho?