Zážitková střelba Mýto u Rokycan (Plzeňský kraj) ⚡

Sháníte nezapomenutelný zážitek pro sebe nebo své přátele? Nezáleží na tom, zda máte zbrojní průkaz či ne, střelnice v Mýtě u Rokycan nabízí spoustu zábavy se zbraněmi, které znáte jen z filmů! Tato venkovní střelnice je plně vybavena a bude Vám k dispozici se zkušenými instruktory, kteří mají na svém kontě tisíce vystřelených nábojů. Vyberte si ze široké nabídky balíčků a užijte zážitkovou střelbu na maximum! Více o střelbě v Mýtě u Rokycan


Jak střelecký zážitek v Mýtě u Rokycan probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Střelba Mýto u Rokycan

Předtím než začnete střílet na střelnici, absolvujete důkladnou instruktáž, kterou povedou zkušení instruktoři. Ti Vám poskytnou podrobné školení v tom, jak správně manipulovat se zbraněmi a představí Vám celý průběh zážitkové střelby. Nemusíte se obávat, během celé střelby budou s Vámi a poskytnou Vám neustálý dohled a případnou pomoc. Pokud máte zájem dozvědět se více o zbraních nebo jakémkoli jiném souvisejícím tématu, neváhejte se jich zeptat! Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Plzeňském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitek není vhodný pro osoby mladší 18 let. Není vyžadován zbrojní průkaz a ani žádné složité formality nejsou potřeba. Můžete se tak těšit na ničím nerušený střelecký zážitek a pokud Vám můžeme poradit, stres nechte ideálně doma 🙂 Opravdu se nemusíte ničeho obávat!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Zážitková střelba je skvělým dárkem nejen pro fanoušky akčních filmů, ale pro každého. I ti, kteří nejsou zbraním zcela nakloněni, si užijí zábavný a adrenalinový zážitek. Pokud váháte při výběru balíčku, doporučujeme univerzální balíček s názvem „Nejlepší zbraně světa“. Tento balíček nabízí příležitost vyzkoušet si některé z nejlepších zbraní na světě, včetně moderních střelných zbraní, klasických revolverů a pušek. Ať už chcete darovat zážitek k narozeninám, Vánocům nebo jiné příležitosti, zážitková střelba bude jistě nezapomenutelným zážitkem pro Vaše blízké.


Jaké střelecké balíčky jsou v Mýtě u Rokycan k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Mýto u Rokycan – Půjdete do toho?