Zážitková střelba Měčín u Klatov (Plzeňský kraj)

Zažijte nezapomenutelný zážitek plný zábavy na venkovní střelnici Měčín u Klatov, která je přístupná i pro ty, kteří nemají zbrojní průkaz. Profesionální dozor zkušených instruktorů zajišťuje vaši bezpečnost během celé střelby. Na výběr máte ze tří balíčků zbraní, abyste si mohli užít střelbu podle vašich představ. Pokud vás zajímají podrobnosti, neváhejte pokračovat ve čtení! Více o střelbě v Měčíně


Jak střelecký zážitek v Měčíně u Klatov probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby

Bezpečnost je pro zkušené instruktory při střelbě naprostou prioritou. Před začátkem střelby dostanete důkladné školení ohledně bezpečnostních pravidel a správné manipulace se zbraněmi. Během celého zážitku vás instruktoři budou sledovat a poskytnou vám neustálou podporu. Pokud byste měli jakékoli pochybnosti nebo potřebovali poradit se střelbou či něčím jiným, instruktoři vám rádi pomohou. Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Měčína u Klatov daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Plzeňském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitková střelba nabízí skvělou příležitost pro všechny nadšence střelby, kteří chtějí vyzkoušet různé druhy zbraní, aniž by museli mít zbrojní průkaz. Proces není složitý, takže se můžete plně soustředit na zábavu a napětí. Zkušení instruktoři vám zajistí bezpečnost během celé střelby, takže nemusíte mít žádné obavy a můžete se soustředit na zlepšování svých střeleckých dovedností.


Jaké střelecké balíčky jsou v Měčín u Klatov k dispozici?

Průzkum světa zbraní

Tento balíček vám umožní vyzkoušet si 10 různých typů zbraní. Obsahuje celkem 78 nábojů a zahrnuje pistole, samopaly i brokovnice. Jde o skvělou příležitost pro každého, kdo chce objevit různé druhy zbraní a užít si střelecký zážitek naplno!

Odstřelovač

Tento balíček je vhodný pro všechny fanoušky odstřelování, kteří chtějí vyzkoušet své dovednosti na delší vzdálenost. Obsahuje 8 různých odstřelovacích zbraní, moderní i klasické, s celkovým počtem 46 výstřelů.

Zbraně speciálních jednotek

Buďte jako profesionální střelec s balíčkem Zbraně speciálních sil. Obsahuje 14 různých typů zbraní, včetně těch, které používají elitní jednotky, s celkovým počtem 89 výstřelů. To je adrenalinový zážitek, který si užijí všichni, kteří chtějí vyzkoušet střelbu z různých opravdu povedených zbraní.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba je více než jen sport – je to zážitek, který nabízí vzrušení a nové zážitky. Proto může být skvělým dárkem, který obohatí život a může pomoci objevit nový koníček. V naší nabídce najdete různé balíčky, které umožňují vyzkoušet si střelbu z různých zbraní a prožít tak nezapomenutelné chvíle. Pokud nevíte, který balíček si vybrat, doporučujeme univerzální variantu, kterou nabízí balíček Průřez světem zbraní.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Už jsem absolvoval více podobných zážitkových střeleb, tato však měla obrovskou přidanou hodnotu v podobě výkladu ke zbraním, možností jejich „osahani“, historický exkurs k některým z nich.., prostě paráda, doporučuji. Instruktoři perfektní profesionálové. Karel H., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Měčín u Klatov – Půjdete do toho?