Zážitková střelba Bystré u Svitav (Pardubický kraj)

Zapomeňte na nudu a vstupte do světa adrenalinu se zážitkovou střelbou v Bystrém u Svitav! Zažijte bezpečnou a napínavou střelbu na venkovní střelnici pod dohledem zkušených instruktorů, ať už máte zbrojní průkaz nebo ne. Vyberte si z našich různých balíčků, které nabízejí střelbu z různých typů zbraní. Přijďte a prožijte nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu! Více o střelbě v Bystrém


Jak střelecký zážitek v Bystrém u Svitav probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby

Zkušení instruktoři kladou velký důraz na bezpečnost a poskytují pečlivé školení v oblasti zacházení se zbraněmi. Během vašeho zážitku vám budou neustále k dispozici, aby vám poskytli veškerou potřebnou podporu a ochranu. Pokud máte zájem o více informací o zbraních nebo střelbě, neváhejte se na ně obrátit. Jsou tu aby Vám poskytli vše, co potřebujete. Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do střelnice v Bystrém u Svitav daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v ČR, kde zážitkové střelby také probíhají.


Zážitková střelba Bystré u Svitav jako dárek?

Střelba není jen o vzrušení a napětí, ale také o objevování něčeho nového. Je to skvělý způsob, jak si užít nevšední zážitek, kterým potěšíte každého, kdo hledá něco originálního. Pokud se nemůžete rozhodnout, který z balíčků je pro vás ten pravý, doporučujeme vyzkoušet Nejlepší zbraně světa – to je skvělá volba pro většinu zájemců. Tento balíček vám zajistí nezapomenutelný zážitek a ukáže vám, proč jsou tyto zbraně tak úžasné.


Jaké střelecké balíčky jsou v Bystrém u Svitav k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Bystré u Svitav – Půjdete do toho?