Zážitková střelba Prostějov (Olomoucký kraj)

Přijďte si vychutnat nezapomenutelný adrenalinový zážitek na venkovní střelnici v Prostějově, aniž byste potřebovali vlastní zbrojní průkaz. Zkušení instruktoři zajistí vaši bezpečnost a pohodu. Nabízíme tři různé balíčky zbraní (herní a filmové zbraně, nejsilnější krátká a dlouhá zbraň, válečné zbraně) abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Garantujeme, že tento zážitek stojí za to! Pro více informací o obsahu každého balíčku se podívejte níže.


Jak tento střelecký zážitek probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Skotnice u Příbora

Před samotným začátkem střelby budou instruktoři věnovat pozornost, aby vás seznámili s bezpečnostními pravidly a ovládáním zbraní. Po instruktáži k bezpečnosti a seznámení se zbraněmi se vybavíte ochranou sluchu a zraku a pak už může začít akce. Během celé akce zajistí instruktoři naprostou bezpečnost a budou vám k dispozici po celou dobu střelby. Je klíčové plně se soustředit na střelbu a dodržovat pokyny instruktorů. Nemusíte se však ničeho obávat, celý zážitek Vás bude ohromně bavit!

Pokud to máte do Prostějova daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice Olomouckém kraji, popřípadě v Jihomoravském a Moravskoslezském kraji, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Střelba v Prostějově je ideální pro dospělé muže i ženy ve věku nad 18 let. Nemusíte mít zbrojní průkaz, protože budete pod dohledem zkušeného instruktora.


Jaké střelecké balíčky jsou k dispozici?

Herní a filmové zbraně: V rámci balíčku herních a filmových zbraní se připravte na skutečnou střeleckou show! Před vámi leží široký výběr zbraní, které znají nejen z filmů, ale i z oblíbených videoher. Budete moci vyzkoušet kulomety, opakovací pušky a další kousky, které byste obvykle viděli v akčních scénách. Co takhle raritní finská Lahti-Saloranta M/26 z 2. světové války, vyrobená pouze v omezeném počtu 5000 kusů? Nebo se raději chopíte rumunské pušky PSL ROMAK, což je civilní verze sovětského Dragunova, který se objevil ve snímku Americký sniper? A co klasická beretta, symbol filmových policajtů? Možností je mnoho, takže se připravte na střelecký nářez plný vzrušení!

Nejsilnější krátká a dlouhá zbraň: Zážitek ze střelby s nejsilnějšími krátkými a dlouhými zbraněmi začíná seznámením se s výběrem zbraní a instruktáží k manipulaci s nimi. Po tomto úvodu jste připraveni na střelbu z několika typů pistolí a revolverů, abyste se seznámili s jejich charakteristikami a výkonností. Poté se přesunete k puškám, kde si můžete vyzkoušet různé kalibry a typy, včetně exkluzivních modelů, jako je Zastava M93 Black Arrow, který se vyznačuje svou úžasnou přesností a sílou ráže .50 BMG. Každá zbraň nabízí jedinečný zážitek a pocit síly a je jedinečnou součástí vašeho střeleckého dobrodružství.

Válečné zbraně: Balíček válečných zbraní nabízí široký výběr zbraní, které byly nasazeny ve válečných konfliktech po celém světě. Mezi nimi najdete legendární pistole, brutální kulomety a účinné opakovací pušky, které vám poskytnou autentický pocit boje. Těšit se můžete na kulomety, opakovací pušky, samonabíjecí pistole, samonabíjecí karabiny a samopaly. Tento balíček vám umožní prozkoumat širokou škálu historických i moderních válečných zbraní a zažít autentický zážitek ze střelby, který vás přenese do atmosféry bojiště.

Nejlepší české zbraně: Na výběr máte širokou škálu zbraní, které jsou hrdou tradicí českých zbrojovek. Těšit se můžete na pistole, pušky i brokovnice, a zaručujeme, že to bude pořádná střelecká jízda! Jaké konkrétní zbraně vyzkoušíte? Legendární pistole CZ 75, CZ P-10, karabinu CZ Scorpion EVO 3 S1, útočné pušky Vz. 58 a CZ BREN 2. Chybět nemůže brokovnice CZ612 Home Defense a kulomet ZB Vz. 30. Nezní to skvěle?


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Zážitková střelba Prostějov je mnohem více než jen sportovní aktivita. Je to nezapomenutelný zážitek, který nabízí adrenalin a vzrušení. Může být skvělým dárkem pro vaše blízké, kteří si chtějí užít něco nového a vzrušujícího. Střelba z různých druhů zbraní může oživit monotónní a nudný život. Pokud nevíte, jaký balíček zvolit, můžete vsadit na variantu s kterou nemůžete šlápnout vedle – balíček herních a filmových zbraní. Tento balíček nabízí vyzkoušení několika druhů zbraní a poskytuje tak nezapomenutelný zážitek.


Zážitková střelba Prostějov – Půjdete do toho?