Zážitková střelba Olomouc – Křelov (Olomoucký kraj) ⚡

Přijďte zažít nezapomenutelný adrenalinový zážitek na venkovní střelnici v Křelově u Olomouce, aniž byste museli mít vlastní zbrojní průkaz. Zkušení instruktoři vám zaručí bezpečnost a bezstarostné prostředí. Nabízíme tři různé balíčky zbraní, abyste si mohli vybrat ten, který nejvíce splňuje vaše očekávání. Garantujeme, že tento zážitek bude stát za to! Pro více informací o tom, co každý balíček zahrnuje, se podívejte o pár řádků níže. Více o střelbě v Olomouci – Křelov


Jak tento střelecký zážitek probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby

Před samotnou střelbou vám budou instruktoři věnovat pozornost a seznámí vás s bezpečnostními pravidly a s ovládáním zbraní. Zajišťují také naprostou bezpečnost během celé akce a během střelby budou instruktoři po celou dobu po vašem boku. Je důležité plně se soustředit na střelbu a poslouchat pokyny instruktorů. Ničeho se ale nebojte, bude to zábava! Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Olomouce daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice Olomouckém kraji, popřípadě v Jihomoravském a Moravskoslezském kraji, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitková střelba v Olomouci (Křelov) je vhodná pro pro muže i ženy starší 18 let. Zbrojní průkaz není vyžadován, budete v péči zkušeného instruktora.


Jaké střelecké balíčky jsou k dispozici?

Průřez světem zbraní: Vyzkoušejte 10 různých zbraní a zdokonalte své střelecké schopnosti. Tento balíček Vám umožní vyzkoušet si střelbu z 10 různých zbraní, ideální je pro ty, kteří chtějí rozšířit své znalosti o různých typech zbraní a zdokonalit své střelecké schopnosti. Celkem vystřelíte 78 nábojů, což je více než dostatečné pro zábavnou a napínavou střeleckou zkušenost. Budete si moci vyzkoušet pistole, samopaly i brokovnice.

Sniper: Balíček Sniper je určen pro ty, kteří chtějí vyzkoušet své schopnosti v odstřelování na delší vzdálenosti. Zahrnuje střelbu z 8 různých zbraní – od klasických odstřelovacích pušek po moderní a sportovní pušky s různými rážemi. Celkem vystřelíte 46 nábojů. Chcete zjistit, jak dobrý sniper jste?

Zbraně elitních jednotek: Připojte se k elitním jednotkám a zažijte pocit, jaké to je být profesionálním střelcem. Balíček Zbraně elitních jednotek Vám umožní vyzkoušet si střelbu z 14 různých zbraní s celkovým počtem 89 nábojů. Připravte se na napínavou jízdu a zažijte nezapomenutelný zážitek jako člen elitních jednotek!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Zážitková střelba je mnohem více než jen sportovní aktivita. Je to nezapomenutelný zážitek, který nabízí adrenalin a vzrušení. Může být skvělým dárkem pro vaše blízké, kteří si chtějí užít něco nového a vzrušujícího. Střelba z různých druhů zbraní může oživit monotónní a nudný život. Pokud nevíte, jaký balíček zvolit, můžete vsadit na univerzální variantu s názvem „Průřez světem zbraní“. Tento balíček nabízí vyzkoušení několika druhů zbraní a poskytuje tak nezapomenutelný zážitek.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Už jsem absolvoval více podobných zážitkových střeleb, tato však měla obrovskou přidanou hodnotu v podobě výkladu ke zbraním, možností jejich „osahání“, historický exkurs k některým z nich.., prostě paráda, doporučuji. Instruktoři perfektní profesionálové. Karel H., hodnocení: 5/5

Školitel a současně majitel arsenálu vtipný, o zbraních dokáže zaujatě a fundovaně vyprávět. Zážitek ze střelby z různých zbraní- nová zkušenost. Určitě všem doporučím. Petr T., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Olomouc- Půjdete do toho?