Zážitková střelba Drahany (Olomoucký kraj)

Zažijte nevšední adrenalinovou jízdu bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz v Drahanské zážitkové střelnici. Na profesionální venkovní střelnici pod dohledem zkušených instruktorů si užijete bezstarostný zážitek, aniž byste museli mít obavy z toho, že něco uděláte špatně. Nabízíme tři různé balíčky zbraní, které si můžete vyzkoušet a zaručujeme, že budou stát za to! Co tyto balíčky zahrnují? Podrobnější informace najdete níže v následujících řádcích. Více o střelbě v Drahanech


Jak tento střelecký zážitek probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby

Před samotnou střelbou vám budou naši instruktoři věnovat pozornost a seznámí vás s bezpečnostními pravidly a s ovládáním zbraní. Zajišťují také naprostou bezpečnost během celé akce a během střelby budou instruktoři po celou dobu po vašem boku. Je důležité plně se soustředit na střelbu a poslouchat pokyny instruktorů. Ničeho se ale nebojte, bude to zábava! Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Drahan daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice Olomouckém kraji, popřípadě v Jihomoravském a Moravskoslezském kraji, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitková střelba v Drahanech je vhodná pro pro muže i ženy starší 18 let. Zbrojní průkaz není vyžadován, budete v péči zkušeného instruktora.


Jaké střelecké balíčky jsou k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento balíček nabízí střelbu z 10 různých zbraní, což je ideální pro ty, kteří se chtějí seznámit s více druhy zbraní a zdokonalit své střelecké schopnosti. Celkový počet vystřelených nábojů je 78, což by mělo být více než dostatečné. V balíčku vyzkoušíte různé druhy zbraní, včetně pistolí, samopalů a brokovnic, což Vám přinese mnoho zábavy!

Sniper

Balíček Sniper je určen pro ty, kteří chtějí vyzkoušet své schopnosti v odstřelování na delší vzdálenosti. Zahrnuje střelbu z 8 různých zbraní – klasických odstřelovacích pušek, moderních i sportovních pušek o různých rážích. Těšit se můžete celkem na 46 výstřelů. Chcete se dozvědět jak dobrý sniper jste?

Zbraně elitních jednotek

Přidejte se k elitním jednotkám a zažijte pocit, jaké to je stát se profesionálním střelcem. Balíček Zbraně elitních jednotek Vám umožní vyzkoušet si střelbu ze 14 různých zbraní s celkovým počtem 89 nábojů. Připravte se na napínavou jízdu a zažijte nezapomenutelný zážitek jako člen elitních jednotek!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Zážitková střelba není pouze sportovní aktivitou, ale také nezapomenutelným zážitkem, který nabízí trochu adrenalinu a vzrušení. Je to skvělý dárek, který může oživit monotónní a nudný každodenní život. Vyzkoušení si střelby z různých typů zbraní může být pro vaše blízké originálním dárkem, který jim umožní prožít něco nového a naprosto vzrušujícího. Pokud si nejste jistí, jaký balíček zvolit, můžete vsadit na univerzální variantu s názvem „Průřez světem zbraní“. Tento balíček vám umožní vyzkoušet si několik různých typů zbraní a získat tak nezapomenutelné zážitky.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Zážitek předčil moje očekávání. Instruktoři nás se vším seznámili a dopodrobna vysvětlili. Super kolektiv lidí, se kterými se nikdo nenudil. Pozitivní atmosféra od začátku až do konce. Skvělý zážitek, doporučuji. Tomáš Ch., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Drahany – Půjdete do toho?