Zážitková střelba Skotnice u Příbora (Moravskoslezský kraj) ⚡

Zažijte adrenalinovou zábavu bez ohledu na to, zda máte zbrojní průkaz nebo ne, na střelnici Skotnice u Příbora! Tato profesionální venkovní střelnice je jako stvořená pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet zážitkovou střelbu a být součástí akčního filmu v reálném světě. S bezpečností jako na prvním místě a pod dohledem zkušených instruktorů si můžete vybrat z několika balíčků, které splní Vaše potřeby a přání. Bez ohledu na Vaše zkušenosti s střelbou si u nás určitě přijdete na své a budete si moci vyzkoušet své oblíbené zbraně. Zážitková střelba Skotnice u Příbora Vám garantuje nezapomenutelné zážitky a mnoho adrenalinové zábavy! Více o střelbě ve Skotnici


Jak střelecký zážitek ve Skotnici u Příbora probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Skotnice u Příbora

Před samotnou střelbou Vám instruktoři poskytnou důkladné školení, jak správně zacházet se zbraněmi. Během celé střelby budou s Vámi a poskytnou Vám neustálý dohled a asistenci. Pokud se budete chtít dozvědět více o zbraních nebo o jakémkoli jiném souvisejícím tématu, neváhejte se jich zeptat! Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Moravskoslezském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitek je určen osobám starším 18 let bez nutnosti zbrojního průkazu. Žádné složité formality nejsou potřeba, takže se můžete soustředit pouze na svůj střelecký zážitek a nechat stres ideálně stranou.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba je pro mnoho lidí mnohem víc než jen sportovní aktivita. Je to zážitek plný adrenalinu a napětí, který může být skvělým dárkem pro každého, kdo hledá nové dobrodružství. Pokud stojíte před volbou balíčku a nevíte, který zvolit, můžeme Vám doporučit jedinečný balíček s názvem „Nejlepší zbraně světa“. Tento balíček umožní vyzkoušet si některé z nejlepších zbraní na světě, včetně moderních střelných zbraní, klasických revolverů a pušek.


Jaké střelecké balíčky jsou ve Skotnici u Příbora k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Skotnice u Příbora – Půjdete do toho?