Zážitková střelba Ostrava (Moravskoslezský kraj) ⚡

Zážitková střelba Ostrava představuje ideální místo, kde si můžete vyzkoušet střelbu z různých druhů zbraní, a to i bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz. S pomocí zkušených instruktorů se naučíte bezpečně zacházet se všemi typy zbraní. Na výběr máte několik balíčků, které Vám umožní střílet z různých druhů zbraní a zaručí Vám nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu. Ať už preferujete pistole, brokovnice nebo pušky, všechny jsou k dispozici a záleží jen na Vás, které si vyberete! Více o střelbě v Ostravě


Jak střelecký zážitek v Ostravě probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - zážitková střelba Ostrava

Při návštěvě střeleckého areálu se můžete spolehnout na to, že instruktoři budou vždy dbát na zajištění maximální bezpečnosti. Před samotnou střelbou vám budou poskytnuty podrobné informace o bezpečnostních pravidlech, která se týkají ovládání zbraní. Nemusíte mít žádné obavy, neboť během celého procesu na Vás budou dohlížet. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat! Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Moravskoslezském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Bez ohledu na to, zda máte zbrojní průkaz nebo ne, střelecký zážitek je k dispozici pro všechny nad 18 let. Nemusíte se starat o žádné složité formality – stačí si jen užít zábavu a nechat všechny starosti stranou.


Jaké střelecké balíčky jsou v Ostravě k dispozici?

Průřez světem zbraní

Pokud toužíte po nezapomenutelném zážitku plném adrenalinu, pak je tento balíček jako stvořený pro Vás! Tento balíček nabízí jedinečnou příležitost vyzkoušet si střelbu z deseti různých zbraní, které zahrnují pistole, samopaly i brokovnice. S celkovým počtem 78 nábojů máte dostatek příležitostí pro vyzkoušení různých druhů zbraní a jejich různých vlastností.

Sniper

Balíček Sniper je stvořen pro všechny nadšence odstřelování a milovníky filmových sniperů. Pokud toužíte po zážitku plném adrenalinu a napětí, pak je tento balíček tou správnou volbou pro Vás! Těšit se můžete na celkem osm unikátních zbraní, včetně moderních i klasických odstřelovacích pušek, které jsou ideální pro střelbu na větší vzdálenosti. Každá zbraň je speciálně vybrána pro to, aby Vám poskytla ten správný pocit a zážitek z odstřelování. S celkovým počtem 46 nábojů si můžete užít dostatek zábavy a napětí na venkovní střelnici.

Zbraně elitních jednotek

Ponořte se do zážitku elitního bojovníka s balíčkem Zbraně speciálních sil. Tento balíček poskytuje širokou škálu 14 různých zbraní, včetně těch používaných těmi nejlepšími v bojových jednotkách. Bez ohledu na to, zda jste nováček nebo zkušený střelec, můžete si vyzkoušet střelbu, jako nikdy předtím. Celkem máte k dispozici 89 výstřelů, takže se nebudete nudit!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba je pro mnoho lidí výjimečným zážitkem, který kombinuje adrenalin a zábavu. Je to nejen sport, ale také způsob, jak se uvolnit a zapomenout na všední starosti. Proto může být střelecký zážitek jedinečným dárkem, který obohatí život obdarovaného. Pokud se rozhodujete mezi jednotlivými balíčky, může být univerzální balíček Průřez světem zbraní tou nejlepší volbou. Tento balíček vám umožní vyzkoušet si střelbu z různých druhů zbraní a poskytne vám tak široký přehled o tom, co střelecký sport obnáší. Vyzkoušíte si pušky, pistole, brokovnice a další druhy zbraní.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Super zážitek a neskutečný výběr zbraní na místě. Určitě byl plus zkušený personál, který nabídnul a doporučil další zbraně k vyzkoušení a zážitek stál opravdu za to. Mohu jen doporučit. Martin M., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Ostrava – Půjdete do toho?