ZÁŽITKOVÁ STŘELBA OPAVA (Moravskoslezský kraj)

Přijďte zažít vzrušující dobrodružství bez ohledu na to, jestli vlastníte zbrojní průkaz nebo ne, na střelnici v Opavě! Tato profesionální vnitřní střelnice je jako stvořená pro všechny, kteří touží po nezapomenutelném zážitku a chtějí se ocitnout v prostředí akčního filmu v reálném životě. S bezpečností na prvním místě a pod dohledem zkušených instruktorů si můžete zastřílet z několika zajímavých zbraní, které splní vaše očekávání. Jistě si přijdete na své a budete mít příležitost vyzkoušet si své oblíbené zbraně. Střelnice v Opavě Vám zaručuje nezapomenutelné zážitky a spoustu adrenalinové zábavy! Více o zážitkové střelbě v Opavě


Jak střelecký zážitek v Opavě probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Opava

Před samotnou střelbou budete podrobeni komplexnímu školení v manipulaci se zbraněmi od instruktorů. Během celého střeleckého procesu vám budou k dispozici, poskytnou neustálý dohled a odbornou asistenci. Pokud máte zájem o další informace o zbraních nebo jiných souvisejících tématech, neváhejte se na ně zeptat! Po ukončení střelby si můžete odnést svůj terč s důkazy vaší střelecké dovednosti jako skvělý suvenýr.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Moravskoslezském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitková střelba Opava je určena osobám starším 18 let bez nutnosti zbrojního průkazu. Žádné složité formality nejsou potřeba, takže se můžete soustředit pouze na svůj střelecký zážitek a nechat stres ideálně stranou.


Z čeho si v Opavě zastřílíte?

Během jedné hodiny na střelnici budete mít možnost vyzkoušet následující zbraně:

  • 5 výstřelů ráže .308 Win (např. Sig Sauer SIG716 Patrol, Stag Arms STAG 10),
  • 5 výstřelů ráže .308 Win (např. Mossberg MPV, CZ 600 LUX),
  • 5 výstřelů ráže .223 REM (např. DDM4 V5, UAR 15),
  • 10 výstřelů ráže .22 LR (např. CZ 457 + Optika, Ruger American Rimfire + Optika),
  • 5 výstřelů ráže 9 mm (např. Schmeiser AR-15, CZ Scorpion EVO 3 S1),
  • 10 výstřelů ráže .22 LR (např. Hammerli TAC R1, Tippman Arms Mod: M4-22),
  • 5 výstřelů ráže 9 mm (např. Glock 17, Glock 19).

Zážitková střelba Opava – Půjdete do toho?