Zážitková střelba Nový Bor (Liberecký kraj) ⚡

Zážitková střelba Nový Bor je skvělým místem pro vyzkoušení střelby z různých druhů zbraní, a to i bez zbrojního průkazu. Zkušení instruktoři Vám poskytnou kompletní výuku bezpečného zacházení s každou zbraní. Můžete si vybrat z několika balíčků, které Vám nabídnou možnost střílet z různých druhů zbraní, a garantujeme Vám, že si užijete nezapomenutelný zážitek s trochou adrenalinu. Pistole, brokovnice nebo pušky – zvolte si podle svého vkusu! Více o střelbě v Novém Boru


Jak střelecký zážitek v Novém Boru probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Nový Bor

Instruktoři na této střelnici dbají na to, aby bezpečnost byla vždy na prvním místě. Před samotnou střelbou vám budou poskytnuty detailní informace o bezpečnostních pravidlech týkající se ovládání zbraní. Nebojte, budou na vás dohlížet po celou dobu konání. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, nebojte se zeptat!

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v ostatních krajích, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Bez ohledu na to, zda máte zbrojní průkaz nebo ne, střelecký zážitek je k dispozici pro všechny nad 18 let. Nemusíte se starat o žádné složité formality – stačí si jen užít zábavu a nechat všechny starosti stranou.


Jaké střelecké balíčky jsou v Novém Boru k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento balíček je zaručenou volbou pro ty, kteří chtějí zažít něco opravdu výjimečného. Každá zbraň v balíčku přináší jiný pocit a zážitek, takže si můžete být jisti, že se nebudete nudit a budete mít co zkusit. Od precizních pistolí po razantní brokovnice, tento balíček je dokonalou volbou pro všechny milovníky střelby. Vyzkoušíte celkem 10 zbraní se 78 náboji.

Sniper

Tento balíček je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí zažít pocit jako skutečný sniper. Takže pokud toužíte po výjimečném zážitku a chcete si vyzkoušet, jaké to je být skutečným odstřelovačem, neváhejte a zvolte si balíček Sniper. S celkovými 46 náboji si můžete užít dostatek zábavy a napětí na venkovní střelnici.

Zbraně elitních jednotek

Ponořte se do zážitku elitního bojovníka s balíčkem Zbraně speciálních sil. Tento balíček poskytuje širokou škálu 14 různých zbraní, včetně těch používaných těmi nejlepšími v bojových jednotkách. Bez ohledu na to, zda jste nováček nebo zkušený střelec, můžete si vyzkoušet střelbu, jako nikdy předtím. Celkem máte k dispozici 89 výstřelů, takže se nebudete nudit!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba je mnohem víc než jen sport – je to zážitek s troškou adrenalinu. Proto může být úžasným dárkem, který obohatí život a možná dokonce pomůže objevit novou vášeň. Pokud váháte mezi výběrem balíčků, může být univerzální balíček Průřez světem zbraní tou nejlepší volbou. S ním určitě neuděláte chybu!


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Velice se mě to líbilo, bezvadný pan instruktor, proškolil vše vysvětlil zábavnou formou, přidal i zajímavé historky. Moc hezké odpoledne, určitě doporučuji a rád se zase vrátím. Moc jsem si to užil. Pavel P., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Nový Bor – Půjdete do toho?