Zážitková střelba Čestice (Královéhradecký kraj) ⚡

Zážitková střelba Čestice – Zapomeňte na nudu – přijďte zažít nezapomenutelný zážitek na venkovní střelnici. Bez ohledu na to, zda máte nebo nemáte zbrojní průkaz, můžete si užít bezpečnou střelbu pod dohledem zkušených instruktorů. Na výběr máte několik balíčků různých typů zbraní. Ať už si vyberete jakýkoli, zaručujeme vám nezapomenutelné zážitky! Více o střelbě v Česticích


Jak střelecký zážitek v Česticích probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Čestice

Bezpečnost je vždy na první místě a proto Vás tým zkušených instruktorů nejprve naučí správnému zacházení s zbraněmi. Nebojte, po celou dobu budou po vašem boku a budou na vše dohlížet. Pokud vás zajímá více informací o zbraních nebo o čemkoliv souvisejícím, neváhejte se jich zeptat.

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Čestic daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Královéhradeckém kraji a případně i na další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba je skvělým způsobem, jak si užít trochu dobrodružství a zároveň zažít napětí. Je to originální dárek, který si pamatujete dlouho poté. Pokud máte problém s výběrem z nabízených balíčků, určitě byste měli zvážit Nejlepší zbraně světa, který je poměrně univerzálním balíčkem.


Jaké střelecké balíčky jsou v Česticích k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Čestice – Půjdete do toho?