Zážitková střelba Lomnice u Sokolova (Karlovarský kraj)

Zážitková střelba Lomnice u Sokolova nabízí nevšední zážitek bez potřeby zbrojního průkazu. Na profesionální venkovní střelnici pod dohledem zkušených instruktorů si můžete užít bezstarostného zážitku. Nemusíte se obávat, že byste něco udělali špatně. Momentálně jsou k dispozici tři různé balíčky zbraní, které si můžete vyzkoušet. O jaké balíčky jde? Podrobnější informace se dozvíte níže v následujících řádcích! Více o střelbě v Lomnici


Jak tento střelecký zážitek probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Lomnice u Sokolova

Nejprve vás instruktoři seznámí s bezpečnostními pravidly a ovládáním zbraní, aby byla zajištěna naprostá bezpečnost během celé akce. Po tomto seznámení můžete začít se samotnou střelbou. Během této části je důležité se plně soustředit a poslouchat pokyny instruktorů. Ti vám poskytují doprovod a radí vám, jak správně zamířit a jak se správně zachovat při manipulaci se zbraní. Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v okolních krajích, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitková střelba v Lomnici je vhodná pro pro muže i ženy starší 18 let. Zbrojní průkaz není vyžadován, budete v péči zkušeného instruktora.


Jaké střelecké balíčky jsou k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento balíček nabízí střelbu z 10 různých zbraní, což je ideální pro ty, kteří se chtějí seznámit s více druhy zbraní a zdokonalit své střelecké schopnosti. Celkový počet vystřelených nábojů je 78, což by mělo být více než dostatečné. V balíčku vyzkoušíte různé druhy zbraní, včetně pistolí, samopalů a brokovnic, což Vám přinese mnoho zábavy!

Sniper

Balíček Sniper je určen pro ty, kteří chtějí vyzkoušet své schopnosti v odstřelování na delší vzdálenosti. Zahrnuje střelbu z 8 různých zbraní – klasických odstřelovacích pušek, moderních i sportovních pušek o různých rážích. Těšit se můžete celkem na 46 výstřelů. Chcete se dozvědět jak dobrý sniper jste?

Zbraně elitních jednotek

Přidejte se k elitním jednotkám a zažijte pocit, jaké to je stát se profesionálním střelcem. Balíček Zbraně elitních jednotek Vám umožní vyzkoušet si střelbu ze 14 různých zbraní s celkovým počtem 89 nábojů. Připravte se na napínavou jízdu a zažijte nezapomenutelný zážitek jako člen elitních jednotek!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není jen sport, ale také zážitek plný adrenalinu a emocí, který může nabídnout nevšední zážitek a zvláštní zážitek. Je to skvělý dárek, který může oživit rutinní každodennost a nabídnout nezapomenutelnou zábavu. Díky možnosti vyzkoušet si střelbu z různých typů zbraní můžete své blízké potěšit originálním dárkem, který jim umožní prožít něco nového a vzrušujícího. Pokud nevíte jaký balíček vybrat, doporučujeme zvolit univerzální variantu – průřez světem zbraní.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Profesionální přístup včetně proškolení a seznámení s historií jednotlivých zbraní. Děkujeme za super zážitek. František H., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Lomnice u Sokolova- Půjdete do toho?