Zážitková střelba Tišnov (Jihomoravský kraj)

Zážitková střelba Tišnov je dostupným zážitkem pro každého, bez ohledu na to, zda má zbrojní průkaz. Venkovní střelnice s dozorem zkušených instruktorů vám poskytne zábavu zcela bez jakýchkoli obav. Momentálně jsou k dispozici tři balíčky zbraní, abyste si mohli vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje. Více o střelbě v Tišnově


Jak střelecký zážitek v Tišnově probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby

Instruktoři věnují maximální pozornost bezpečnosti a tak Vám před střelbou poskytnou důkladné školení ohledně bezpečnostních pravidel a ovládání zbraní. Během celého zážitku vás budou instruktoři doprovázet a poskytnou vám neustálou asistenci. Nebojte se případně na cokoli zeptat!

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Tišnova daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Jihomoravském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitková střelba je vhodná pro všechny starší 18 let. Jak jsme se zmínili již výše, není vyžadován zbrojní průkaz. Po celou dobu budete totiž pod kontrolou zkušených instruktorů.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba není jen sport, ale i poměrně vzrušující zážitek. Je to skvělý dárek, který může obohatit život a možná i pomoci objevit nový koníček. V nabídce najdete různé balíčky, které umožní vyzkoušet si střelbu z různých zbraní a zažít tak nezapomenutelné chvíle. Pokud nevíte, který balíček si vybrat, můžete zkusit univerzální variantu – balíček Průřez světem zbraní.


Jaké střelecké balíčky jsou v Tišnově k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento balíček nabízí nevšední zážitek v podobě vyzkoušení 10 různých druhů zbraní s celkem 78 náboji. Těšit se můžete na pistole, samopaly a brokovnice. To určitě stojí za to!

Sniper

Balíček Sniper je ideální pro nadšence odstřelování, kteří chtějí vyzkoušet střelbu na delší vzdálenost. Nabízí 8 různých zbraní, včetně moderních a klasických odstřelovacích pušek, se 46 výstřely, které vám umožní porovnat své schopnosti s ostatními účastníky.

Zbraně elitních jednotek

Užijte si pocit, že jste součástí elitních týmů s balíčkem Zbraně speciálních sil. Tento balíček nabízí příležitost vyzkoušet si střelbu z 14 různých zbraní, včetně těch používaných profesionálními střelci. S celkovým počtem 89 výstřelů se připravte na hodně zábavy a lehce adrenalinový zážitek.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Přístup personálu vynikající a jejich vědomosti ohledně zbraní a školení před samotným střílením od nich je rozhodně na víc než jenom 5 hvězdiček 🙂 Vstřícní úžasní lidé a samotný zážitek také byl úplně bez chyby. Vřele doporučuji a klidně si k nim zase půjdu zastřílet 🙂 a velice rád!!!! Bohužel nemám zážitek nafocený, protože jsem byl tak unesený, že jsem na to i zapomněl. Děkuji za skvělý zážitek 🙂 Petr D., hodnocení: 5/5

Výborně zorganizované, školení před střelbou, povídání o jednotlivých zbraních, instruktoři trpěliví, mohli jsme si před střelbou „ošahat“ všechny zbraně, a že jich tam bylo… Bonusem byla možnost dokoupení střeleb z dalších zbraní, které nebyly v balíčku. Parkování v Tišnově na střelnici také OK, a hlavně i počasí vyšlo (na to že byl konec listopadu). Filip H., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Tišnov – Půjdete do toho?