Zážitková střelba Mokrá – Horákov (Jihomoravský kraj)

Přijďte si užít nezapomenutelný adrenalinový zážitek na venkovní střelnici v obci Mokrá-Horákov, aniž byste potřebovali vlastní zbrojní průkaz. S dozorčími instruktory zajišťujeme vaši bezpečnost a pohodlí. Nabízíme tři různé sady zbraní (herní a filmové, nejsilnější krátké a dlouhé, válečné), aby si každý mohl vybrat ten, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám. Jsme přesvědčeni, že tento zážitek stojí za to! Pro detailní informace o obsahu každé sady se podívejte níže.


Jak tento střelecký zážitek probíhá?

Terč postava ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Mokrá - Horákov

Před samotným zahájením střelby Vás instruktoři seznámí s bezpečnostními pravidly a ovládáním zbraní. Poté dostanete ochranná sluchátka a brýle a můžete začít. Během celého procesu střelby se instruktoři postarají o maximální bezpečnost a jsou k dispozici pro jakoukoli pomoc. Důležité je plně se soustředit na střelbu a dodržovat pokyny instruktorů. Nemusíte se však ničeho obávat, celý zážitek vám přinese spoustu zábavy!

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Jihomoravském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Střelba plná zážitků v obci Mokrá-Horákov je ideální pro dospělé muže i ženy ve věku nad 18 let. Nemusíte mít zbrojní průkaz, protože budete pod dohledem zkušeného instruktora.


Jaké střelecké balíčky jsou k dispozici?

Herní a filmové zbraně: V rámci balíčku herních a filmových zbraní se připravte na skutečnou střeleckou show! Před vámi leží široký výběr zbraní, které znají nejen z filmů, ale i z oblíbených videoher. Budete moci vyzkoušet kulomety, opakovací pušky a další kousky, které byste obvykle viděli v akčních scénách. Co takhle raritní finská Lahti-Saloranta M/26 z 2. světové války, vyrobená pouze v omezeném počtu 5000 kusů? Nebo se raději chopíte rumunské pušky PSL ROMAK, což je civilní verze sovětského Dragunova, který se objevil ve snímku Americký sniper? A co klasická beretta, symbol filmových policajtů? Možností je mnoho, takže se připravte na střelecký nářez plný vzrušení!

Nejsilnější krátká a dlouhá zbraň: Zážitek ze střelby s nejsilnějšími krátkými a dlouhými zbraněmi začíná seznámením se s výběrem zbraní a instruktáží k manipulaci s nimi. Po tomto úvodu jste připraveni na střelbu z několika typů pistolí a revolverů, abyste se seznámili s jejich charakteristikami a výkonností. Poté se přesunete k puškám, kde si můžete vyzkoušet různé kalibry a typy, včetně exkluzivních modelů, jako je Zastava M93 Black Arrow, který se vyznačuje svou úžasnou přesností a sílou ráže .50 BMG. Každá zbraň nabízí jedinečný zážitek a pocit síly a je jedinečnou součástí vašeho střeleckého dobrodružství.

Válečné zbraně: Balíček válečných zbraní nabízí široký výběr zbraní, které byly nasazeny ve válečných konfliktech po celém světě. Mezi nimi najdete legendární pistole, brutální kulomety a účinné opakovací pušky, které vám poskytnou autentický pocit boje. Těšit se můžete na kulomety, opakovací pušky, samonabíjecí pistole, samonabíjecí karabiny a samopaly. Tento balíček vám umožní prozkoumat širokou škálu historických i moderních válečných zbraní a zažít autentický zážitek ze střelby, který vás přenese do atmosféry bojiště.

Nejlepší české zbraně: Na výběr máte širokou škálu zbraní, které jsou hrdou tradicí českých zbrojovek. Těšit se můžete na pistole, pušky i brokovnice, a zaručujeme, že to bude pořádná střelecká jízda! Jaké konkrétní zbraně vyzkoušíte? Legendární pistole CZ 75, CZ P-10, karabinu CZ Scorpion EVO 3 S1, útočné pušky Vz. 58 a CZ BREN 2. Chybět nemůže brokovnice CZ612 Home Defense a kulomet ZB Vz. 30. Nezní to skvěle?


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba Mokrá – Horákov jako zážitková aktivita přináší mnohem víc než jen sportovní zážitek. Je to nezapomenutelná adrenalinem nabitá událost, která vám přinese vzrušení a nové emoce. Může být také vynikajícím dárkem pro vaše blízké, kteří touží po něčem novém a vzrušujícím. Experimentování se střelbou z různých druhů zbraní může oživit rutinní a nudný život a přinést do něj nové dobrodružství. Pokud si nejste jisti, jaký balíček si vybrat, sáhněte po variantě, která se osvědčila – balíčku herních a filmových zbraní. Tento balíček vám umožní vyzkoušet si několik různých typů zbraní a poskytne vám nezapomenutelný zážitek plný vzrušení.


Zážitková střelba Mokrá – Horákov – Půjdete do toho?