Zážitková střelba Hodonín (Jihomoravský kraj)

Zážitková střelba Hodonín – Zapomeňte na nudu a vyzkoušejte si adrenalinovou střelbu na venkovní střelnici s dohledem zkušených instruktorů. Bez ohledu na to, zda vlastníte zbrojní průkaz, čeká na vás několik různých balíčků, které nabízejí bezpečnou střelbu z různých typů zbraní. Přijďte zažít nezapomenutelný zážitek s trochou adrenalinu! Více o střelbě v Hodoníně


Jak střelecký zážitek v Hodoníně probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Hodonín

Tým zkušených instruktorů se vždy soustředí na bezpečnost a věnuje velkou pozornost důkladnému školení v oblasti zacházení se zbraněmi. Budou vás po celou dobu neustále provázet a poskytnou vám veškerou potřebnou podporu. Pokud máte zájem o další informace o zbraních nebo střelbě, neváhejte se na ně obrátit. Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Hodonína daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Jihomoravském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba přináší nejen vzrušení a napětí, ale také je to skvělý způsob, jak vyzkoušet něco nového. Je to originální dárek, který zaručeně potěší každého, kdo hledá nevšední zážitek. Pokud nevíte jaký z nabízených balíčků vybrat, doporučujeme vyzkoušet Nejlepší zbraně světa, který je pro většinu zájemců skvělou volbou.


Jaké střelecké balíčky jsou v Hodoníně k dispozici?

  • 10 zbraní + 90 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • 16 zbraní + 107 nábojů – pistole, revolvery, brokovnice i samopaly
  • Balíček Comfort – převážně tvořen malorážkami
  • Nejlepší zbraně světa – Nejvýkonnější zbraně, nejdokonalejší konstrukce, nejznámější kousky mezi zbraněmi
  • Velká ráže, velký respekt – 5 zbraní velkých ráží a 20 nábojů
  • Střelba na střelnici ze zbraní dle Vašeho výběru – 33, 66 nebo 111 nábojů

Zážitková střelba Hodonín- Půjdete do toho?