Zážitková střelba Bzenec (Jihomoravský kraj) ⚡

Zážitková střelba Bzenec je skvělý způsob zábavy dostupný pro každého, bez ohledu na to, zda máte nebo nemáte zbrojní průkaz. Můžete se těšit na venkovní střelnici s dohledem zkušených instruktorů, takže nemusíte mít žádné obavy. Momentálně jsou k dispozici tři balíčky zbraní, takže si můžete vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje a užít si střelecký zážitek podle svých představ. Více o střelbě v Bzenci


Jak střelecký zážitek v Bzenci probíhá?

Terč kulatý ze zážitkové střelby - Zážitková střelba Bzenec

Zkušení instruktoři věnují bezpečnosti maximální pozornost a před střelbou vám poskytnou důkladné školení týkající se bezpečnostních pravidel a správného ovládání zbraní. Během celé střelby budou instruktoři s vámi a poskytnou vám neustálý dohled a asistenci.

Po skončení střelby si můžete odnést svůj prostřílený terč jako suvenýr. Je to skvělá památka na nezapomenutelný zážitek, který si budete připomínat ještě dlouho po střelbě.

Pokud to máte do Bzence daleko, doporučujeme se podívat na další střelnice v Jihomoravském kraji a popřípadě další kraje, kde zážitkové střelby také probíhají.


Kdo se může zážitkové střelby zúčastnit?

Zážitková střelba je vhodná pro všechny starší 18 let. Jak jsme se zmínili již výše, není vyžadován zbrojní průkaz. Po celou dobu budete totiž pod kontrolou zkušených instruktorů.


Jaké střelecké balíčky jsou v Bzenci k dispozici?

Průřez světem zbraní

Tento balíček nabízí nevšední zážitek v podobě vyzkoušení 10 různých druhů zbraní s celkem 78 náboji. Těšit se můžete na pistole, samopaly a brokovnice. To určitě stojí za to!

Sniper

Balíček Sniper je ideální pro nadšence odstřelování, kteří chtějí vyzkoušet střelbu na delší vzdálenost. Nabízí 8 různých zbraní, včetně moderních a klasických odstřelovacích pušek, se 46 výstřely, které vám umožní porovnat své schopnosti s ostatními účastníky.

Zbraně elitních jednotek

Zkuste se cítit jako člen elitních jednotek s balíčkem Zbraně speciálních sil. Tento balíček nabízí příležitost vyzkoušet si střelbu z 14 různých zbraní, včetně těch, které používají profesionální střelci. Celkový počet výstřelů je 89, takže vás čeká hodně zábavy a napětí. Připravte se na adrenalinový zážitek!


Chcete věnovat střelbu jako dárek?

Střelba je více než jen sport – je to zážitek, který nabízí vzrušení a nové zážitky. Proto může být skvělým dárkem, který obohatí život a může pomoci objevit nový koníček. V naší nabídce najdete různé balíčky, které umožňují vyzkoušet si střelbu z různých zbraní a prožít tak nezapomenutelné chvíle. Pokud nevíte, který balíček si vybrat, doporučujeme univerzální variantu, kterou nabízí balíček Průřez světem zbraní.


Jaké jsou recenze na zážitkovou střelbu?

Přístup personálu vynikající a jejich vědomosti ohledně zbraní a školení před samotným střílením od nich je rozhodně na víc než jenom 5 hvězdiček 🙂 Vstřícní úžasní lidé a samotný zážitek také byl úplně bez chyby. Vřele doporučuji a klidně si k nim zase půjdu zastřílet 🙂 a velice rád!!!! Bohužel nemám zážitek nafocený, protože jsem byl tak unesený, že jsem na to i zapomněl. Děkuji za skvělý zážitek 🙂 Petr D., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Zážitková střelba Bzenec – Půjdete do toho?